Kylie Jennerová máma sa usilovala o piercing 5-mesačné dcéry

Bývalá miliardárka Kylie Jennerová sa v stredu večer vydala na svoj milovaný účet Snapchat, aby zdieľala sladké video o jej výsadbe bozku na svoju ďalšiu milovanú: 5-mesačnú dcéru Stormi.

“Najlepšie bozky,” napísal Jenner. Ale to nie je matka-dcéra smooch, že fanúšikovia sa vyskytli. Vo videu Stormiho ľavé ucho čelí fotoaparátu, viditeľne zdobené malým čapom.

TOTO JE SO CUTE 7/11/18

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Ako Kar-Jennerová bola nová mama okamžite prepojená s kritikou sociálnych médií pre svoje rozhodnutie preraziť uši svojho dieťaťa.

Aj keď je v Amerike horko diskutovaná téma, prenikavé ušné piercing je bežnou kultúrnou praxou medzi Latinskou, Indiou, Afrikou a Stredným východom. To je tiež vidieť ako obrad pasáže, podobne ako krst pre rodiny katolíckej viery.

Samozrejme, môžeme tiež porovnať mužskú obriezku a vyzdvihnúť argument, že dieťa je príliš mladé na súhlas s touto liečbou svojho tela.

SÚVISIACE: Dcéra Kylie Jennerovej má kolekciu topánok, ktorá vás bude plakať

Na základe obrovskej zbierky spätných fotografií Jennerovej a jej sestry Kendallovej sa zdá, že ich uši prerazili v pomerne mladom veku, aj keď zdanlivo nie skôr, než mohli dať súhlas.

tak šťastie, že ✨ máte

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Hoci ako rodička Kylie má právo vzbudiť svoju dcéru tak, ako sa jej páči, jej úloha v očiach verejnosti znamená, že jej konanie bude vždy vyberané oddelene alebo videné ako vyhlásenie alebo príklad druhu. 

TL; DR: Nechaj Kylie žiť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map