Kylie Jennerová sa zaoberá jej “Baby Bump” prvýkrát

Tehotnosť Kylieho Jennera bola potvrdená zdrojmi späť v septembri, ale skutočná hviezda zostala mama o špekuláciách až doteraz. Držať krok s Kardashianmi hviezda sa na jej Twitter účet v nedeľu vyvolať sériu paparazzi výstrely hovorí, že boli doktoroval, aby jej vyzerala viac tehotná. 

“Po prvé, ak sa chystáte na photoshop blogy / paps! Pozrite sa na krivé čiary v pozadí.2.fotografia je jasne zmenená,” píše na Twitter spolu s fotografiami, z ktorých sa zdá, že jej dieťa náraz je pomerne veľký. Na snímkach sa hviezda reality nachádza na pochodeňoch s čiernou mikinu a zodpovedajúcimi nohavicami. 

Ona potom znova poznala fanúšik, ktorý súhlasil s jej hodnotením fotografií.

SÚVISIACE: Kris Jenner bola požiadaná o svoje dcéry “Pregnancies a dal čestnú odpoveď

Aj keď nehovorí nič o jej tehotenstve, po prvýkrát sa jej objavuje, čo je obrovské. 

Podľa zdrojov, ktoré potvrdili jej tehotenstvo, 20-ročná žena očakáva svoje prvé dieťa so svojím priateľom Travisom Scottom. Jej sestra Khloé Kardashian je tiež tehotná a Kim Kardashian West čaká na svoje tretie dieťa prostredníctvom náhradnej osoby. Zatiaľ čo len Kim potvrdil novinky, očakávame, že baby boom niekedy začiatkom budúceho roka.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 + = 39

map