Kylie Jennerová si zľutovala svoju rodinu s novým včelím obrazom podobného vosku na FaceTime

Vďaka Kylie Jennerovej oficiálne vidíme dvojité!

Keď mladá realistická hviezda pripravená odhaliť jej novú vampíliu Madame Tussauds v utorok, odhalila, že nedokáže odolávať piť svojej rodine s podobným tvorom.

“Dala som jej FaceTime celú svoju rodinu … všetkým zanedbala,” uviedla 19-ročná hajzlováčka v Snapchat selfie, ktorú zdieľala na Instagram. A na základe fotografie nie sme prekvapení, že twinningová vosková postava mala klan Kar-Jenner dvojnásobný.

Urobil som jej FaceTime celú rodinu .. zmiňoval všetkých ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Pár vyzerá rovnako. Ak chceme ešte viac zdôrazniť podobnosť, Kylie uverejnila ďalšie zábery Madame Tussauds a z každého uhla modelka voskových figurín modeluje presné strieborné šaty Balmain fringe, ktoré mal krása maven pre svoj debut Metala Gala v roku 2016, skôr ako to darovala múzeum. 

VIDEO: Kylie Jennerová znova rozstrihla vlasy?

vďaka @ tussaudsla za túto úžasnú česť! �� navštívte moju dievča zajtra v Hollywoode a pozrite sa na skutočné šaty, ktoré som v minulom roku nosil na slávnostnej galérii!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

SÚVISIACE: Kendall a Kylie’s Revolve Plavky práve vypadli, a oni nie sú pre Shy

S auguste Život Kylie aby sa stala vašou novou realitou TV posadnutosť, teraz je ten správny čas na prehliadku expozície, ktorá sa v stredu otvára verejnosti na slávnom mieste múzea voskových figurín v Hollywoode.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 37 = 38

map