Lady Gaga definuje “krst Chic” v Hot Pink Pletené tovaru

Matka Monster požehnala krst dieťaťa svojim netradičným, hoci bezchybným štýlom.

Počas víkendu bola Lady Gaga monochromatická inšpirácia a priniesla unikátny zážitok z “krstu chic”, zdvorilosť dizajnéra Brandona Maxwella, keď odišla do kostola, aby bola svedkom toho, ako jej dieťa prišla pokrstené. 

Spevák “Bad Romance” odišiel do spoločnosti Instagram, aby sa podelil o niekoľko príspevkov z tejto významnej príležitosti a v skutočnej móde Gaga priniesol súčasne niekoľko serióznych cieľov. “Krst Chic vás ďakujem bestie @brandonmaxwell, že si mi tento ružový elegantný pletený odev oddelil a” B “mi páči!” ona napísala spolu s niekoľkými fotografiami, ktoré predstavovali každý uhol nádhernej ružovej farby vzhľad od dizajnéra.

Ohromujúce fuchsie kusy boli doplnené opaskom, kabelkou a páskové päty v rovnakom odtieň. 

Křest Chic vás ďakujem bestie @brandonmaxwell za to, že mi tento ružový elegantný úplet oddeľuje a opasok ‘B’ milujem!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

Ďalej zdôrazňovala jej veľkú romantiku s módou, sartorial-pútavý hudobník ohromený náramky náramok veľké a vintage-inšpirované slnečné okuliare mačacie oko, ktoré pridal len správne množstvo rozkošnosti jej pohľad.

@brandonmaxwell Náušnice tašky PRÍSLUŠENSTVO !!!! ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

Gaga tiež dráždila niekoľko fotiek, že sa chystá nastúpiť na súkromné ​​lietadlo po obrade, čo dokazuje, že jej hlava-otáčavý súbor môže bez problémov prechádzať od krstu k jet set chic.

“Zastavil sa, aby som videl, ako moje najlepšie dievčatko je pokrstené, kam sa dostaneme ďalej?” napísala.

Zastavil som sa, aby som mohol vidieť moje najlepšie priateľky, prvé dieťa sa pokrstiť, kam sme sa vydali ďalej? Akékoľvek odhady?

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

SÚVISIACE S DANOU: Lady Gaga predstavuje so všetkými bývalými prezidentmi Hurricane Relief Concert

Ukázalo sa, že zaneprázdnená speváčka sa usilovala prekvapiť na koncerte One America Appeal, kde spolu s piatimi prezidentmi vystúpila v krémovom obleku. 

Bola cťou byť pozvaná piatimi žijúcimi prezidentmi, aby vystúpili a vystúpili v tejto historickej udalosti, kde sme odložili naše rozdiely a postavili ľudstvo najprv tvárou v tvár katastrofe. #OneAmericaAppeal

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

Matka Monster sa nemôže zastaviť, nezastaví!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 2

map