Lady Gaga dokazuje, že miluje Jennifer Lawrence (rovnako ako my ostatní)

bytia Jennifer Lawrence, nie je žiadnym prekvapením, že keď J-Law vstúpi do miestnosti, premení celebrity a obyčajne smrteľníkov podobne ako fangirls a snaží sa s ňou fotografovať. A to je presne to, čo sa stalo s Lady Gagou v pondelok, keď sa herečka-obrátená speváčka zúčastnila Oscars Nominee Obed v Los Angeles. 

“Potreboval malý obrázok s najkrajším dievčaťom v miestnosti,” Gaga na obede vkĺzol fotku jej a Lawrenceovej, ktorú poslala jej nový účet Snapchat. Stars, sú to rovnako ako my ostatní! 

Jennifer Lawrence & Lady Gaga na Oscara Nominee Obed

Fotografia vyslaná Lady Gaga Snapchats (@ladygagasnapchats) na

Obaja Lawrence a Gaga boli oblečení, aby zapôsobili na túto udalosť, dokonca aj na našom najlepšie oblečenom zozname. Bývalá sa rozhodla pre elegantný čierny Stella McCartney oblek, zatiaľ čo posledne menovaný mal na sebe vlastné Christian Siriano šaty. 

SPRIEVOD: Lady Gaga Stuns v Kresťanské Siriano šaty na oscarov obed

Nie je prekvapením, že Lady Gaga, ktorá je nominovaná na najlepšiu originálnu pieseň, nebola jediná na obed, ktorá chcela samičiť s najlepším nominovaným kandidátom na herečku. Jacob Tremblay taktiež urobil, vysielanie do svojho Instagramu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 57 =

map