Lady Gaga je 30. narodeniny strany: Pozrite sa, čo Taylor Swift, Nick Jonas, a viac hviezd nosili

Nie je to žiadna strana ako svätý Laurent oblečený!

Na oslavu jej narodenín v pravom štýle sa Lady Gaga, ktorá dnes stala 30 rokov, usporiadala v sobotu večer párty v klubu No Name. Bývalý Americký hororový príbeh: Hotel hviezda sa obrátila na zlacený, inšpirovaný dizajn Hedi Slimane, ktorý bol inšpirovaný 80. rokom, za celebritou záležitosťou, ktorú navštevovala s nadšeným snúbencom Taylorom Kinneym (ktorý mal na sebe bežecké nádeje). Odvážny červený ret, elegantný štýl, glitý náhrdelník Lorraine Schwartz a obrovské plošiny dokončili ultraglamový súbor Gaga.

Ale nemyslite si, že je bash proste o narodeninovej dievčine: akoby nestačila jedna hudobná hviezda, speváčka “Born This Way” privítala ako hosťov Taylor Swift, Lorde, Nick Jonas, John Legend, Lana del Rey a Kylie Minogue, ľudia správy.

dáma Gaga Birthday - 2
SPW / TwisT / Splash News

Zdá sa, že oblečený kód požadoval komplety “Dress-to-the-Nines”. Swift, ktorá už predtým vyjadrila svoju lásku k Gage, rozhádzala so zipsom zo 70. rokov ako čierne, s čiernymi čerpadlami.

dáma Gaga Birthday - 3
TwisT / SPW / Splash správy

SÚVISIACE: Lady Gaga priekopy Červený koberec Elegance a Goes Casual v Ripped Denim

Pre Kate Hudson, showdown vyzval na hlboké-V, šermiové šaty s zodpovedajúcou Cape-ako topper, ktorý dokázal Takmer slávny hviezda schopnosť miešať sexy s tučným písmom. 

dáma Gaga Birthday - 1
SPW / TwisT / Splash News

Medzitým, spevák “Levels” Jonas, spomedzi najpoužívanejších mužov, sa rozhodli pre čiernu kravatu vstať a príliš krásny úsmev.

dáma Gaga Birthday - 4
Thumbs42 / FAMEFLYNET PICTURES

Taktiež nebol žiadny spôsob, ako zastaviť maminku Chrissy Teigen, aby zdieľa reflektor. chute autor kuchárskej knihy hrdo predstavil jej rastúce dieťa bump-moms vedieť, ako na večierok, taky – a hojdali celkom-čierny vzhľad, zatiaľ čo hubby Legend nasledoval v príležitostné tmavé tónovaný getup.

dáma Gaga Birthday - 5
SPW / TwisT / Splash News

FOTOGRAFIE: Pozri Lady Gaga je najviac Ikonické krásy vyzerá v cti svojej narodeniny

Rozprávať sa o strana víkendu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map