Lady Gaga je americký hororový príbeh sezóna 6 charakter vás bude ospravedlniť

Topy na plodiny, denim s vysokým pásom a saténové šortky Lady Gaga sa nosia pri propagácii “Perfect Illusion” definujú rock ‘n’ roll, ale keď príde na jej pohľad American Horror Story sezóna 6, povedzme, Halloween prišiel začiatkom tohto roka.

Najobľúbenejšie vystúpenie Ryan Murphyho včera v noci a zatiaľ čo veľa otázok ostáva nezodpovedaných – zvyčajne je pre každú sezónu zrejme veľmi jasná téma – vieme, že toto je podľa dokumentárneho štýlu a nazýva sa “My Roanoke Nightmare”. , Kuba Gooding Jr. a Sarah Paulson hrajú nič netušiaci pár, ktorý sa odťahuje z LA a do tichého domova s ​​množstvom prekvapení, ale nie je to ich vzťah, ktorý má dort.

Ako sme sa dozvedeli o sezóne 6 premiéry, strašidelné postavy z minulosti prenasledujú majetok, vrátane sekeru weilding jeden portrét Kathy Bates. A zatiaľ čo veľa ešte nie je známe, nová ukážka ponúka krátky náhľad epizódy budúceho týždňa, v ktorej Lady Gaga zasiahne obrazovku.

 

 

Vo vyššie uvedenom videu speváčka a herečka Zlatý glóbus strašne kričí vedľa Batesa. Hoci sa nám podarilo len pár sekundu pohltiť Gaga (nižšie, vľavo), už milujeme to, čo vidíme.

dáma Gaga AHS Embed
American Horror Story / Twitter

SÚVISIACE S SÚVISIACI: Gigi a Bella Hadid Stun v rozbahu Anny Sui Runway vyzerá na NYFW

Vyzerá to, že je to strašidelné ako Gaga.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 36

map