Lady Gaga odhalí titul nového albumu a dátum vydania

Dobrá správa: Little Monsters: Piatkový album štúdia Lady Gaga má titul a má debutovať 21. októbra – práve včas pre Halloween inšpirovanú matkou Monster!

Gaga rozišla fazuľa počas rozhovoru s rozhlasovou stanicou Apple Music Beats 1 vo štvrtok a potvrdila, že bude hostiť Zane Lowe, že jej horúco očakávané album bude dokončené v najbližších 48 hodinách. 30-ročná interpretka zdieľala niekoľko rád o jej nadchádzajúcom vydaní a tiež odhalila titul nového albumu: Joanne.

LADY GAGA / JOANNE NOVÝ ALBUM OCT 21

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

SÚVISIACE VIDEA: Sledovať Leonardo DiCaprio Možno Shade Lady Gaga

Gaga vysvetlila, že album je pomenovaná po jej zosnulom tetu, ktorá trpela od Lupa a zomrela pred narodením speváka v mladom veku 19. Smrť veľmi ovplyvnila Gagaovu otca Joe Germanottu (Joannov brat) a opustila rodinu tým, čo spevák popisuje ako “jazvu, ktorá sa nikdy nezahojila.”

Gaga podrobne opísala vplyv Joanne: “Je to všetko o Joanne, ktorá sa tiež stala mojim stredným menom – bola som menovaná za ňou. Je to všetka húževnatosť bolesti pri strate jej, ktorá nás všetkých robila silnými a urobila nás, kým sme. Je to žena mojej minulosti, ktorá sa stáva a pomáha mi priniesť viac svojej čestnej ženy do budúcnosti. “

SÚVISIACE S DANOU: Lady Gaga vezme top a kraťasy do nových výšin na NYFW show Brandona Maxwella

Čas začať odpočítavať dni až do Joanne! Vypočujte si celý rozhovor uvedený vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − = 36

map