Lady Gaga organizuje upokojujúcu skupinovú meditáciu na Instagram Live in Wake of Vegas Shooting

Nebolo to dobrý deň, strašný deň, a to je určite podhodnotenie. Krajina je v smútku po najnáročnejšej masovej natáčanosti v modernej americkej histórii, ku ktorej došlo v nedeľu večer v Las Vegas na mestskom trase 91 Harvest Festival. Strelec začal strieľať počas vystúpenia Jasona Aldeana a od pondelok popoludní 58 ľudí je mŕtvych a 515 je zranených.

Neexistuje žiadny nedostatok odpovedí v sociálnych médiách s osobnosťami a politikmi povzbudzujúcimi ľudí, aby darovali a zavolali NRO a ich miestnych zástupcov, a zatiaľ čo Lady Gaga o tom informovala aj ona, ponúkla aj iný prístup na pomoc ľuďom zvládnuť.  

Speváčka sa rozhodla zorganizovať meditáciu na Instagram Live, aby priniesla svojich spolužiakov, aby sa zamysleli nad novinkami a našli mierny pocit v turbulenciách. “4 ktokoľvek, kto by sa chcel pripojiť, robím 20 minútový rozruch / ticho / modlitbu na Instagram Live pre ukľudnenie [sveta],” napísala na Instagram. 

SOUVISLOSTI: Tieto Celeb reakcie na Vegas Shooting vám dúfajú

4 ktokoľvek, kto by sa chcel pripojiť, robím 20 minútový okamih meditácie / ticha / modlitby na mojej InstagramLive pre upokojenie �� @ 3:30 PST Mojim zámerom je poskytnúť fórum pre nás všetkým, svet ako výzvu na svetový mier a vnútorný mier. Sme jedno telo, myslím, že môžeme upokojiť zápal na zemi tým, že sa upokojujeme. #meditation #prayer #silence Ak sa rozhodnete meditovať so mnou, vysvetlím, ako je meditácia dôležitá v mojom živote a ako ju budem robiť, ako ju začneme. Uvidíme sa potom ✌️ Bude veľmi užitočné byť v tichom tmavom priestore, ale kdekoľvek je v poriadku, ak sme spolu. ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

“Myslel som si, že by to mohlo byť pekný čas, aby sme si vzali nejaké tiché chvíle a premýšľali o sebe,” začala jej Instagram Live. “Veľa sa deje na svete s ľuďmi po celý čas. Myslím, že veľa uzdravenia môže prísť z utiahnutia našej mysle a upokojenia nášho tela.” 

Pokračovala v zdieľaní mantrov, ktoré bude dnes sprostredkovávať. “Dnes budem striedať medzi pokojom a svetlom,” povedala pre viac ako 40 tisíc divákov. 

Tu sú niektoré “mantry”, ktoré budem používať, ak sa rozhodnete meditovať so mnou, vysvetlím, ako ich používam. Zvyčajne sa strieda medzi dvoma a považujem ich za veľmi citlivý na upokojenie nervového systému. Inak ticho a modlitba sú vítané. Je načase, aby sme sa stretli v jednote a pokoji.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

Uvidíme sa za 18 minút na Instagram Live

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

“Ak sa všetci môžeme zamerať na pokoj, verím, že svet bude pokojnejší, sme len jedno telo,” povedala na konci meditácie.

Ak chcete pozrieť Instagram Live, pozrite sa na príbehy Lady Gaga o ďalších 24 hodín.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 + = 74

map