Lady Gaga v Just Jeans a tričko? Áno, stalo sa to

Maximalistická speváčka Lady Gaga oficiálne padla kvôli minimalizmu. V pondelok popoludní domorodec New Yorker narazil do ulíc Veľkého jablka v podobe, o ktorej sa domnievame, že odráža jej novonarodenú lásku k Tinseltownu a štýlu v domácnosti, na plážach, ktorý vychádza pri návšteve jej zámku Malibu, Kalifornia.

Pre jednodenné výlety sa Gaga ľahko zmiešala s chodcami a roztrhla výber odevov, ktoré čítajú ako naša typická uniforma v nedeľu ráno: modré džínsy s čalúnením, čierne kožené topánky a pruhované tričko. Áno, oblečenie je jedným z najpopulárnejších súborov, ktoré sme videli na blonde rock, ale nezabudla vyčerpať svoju lásku k všetkým veciam starých škôl so zaoblenými odtieňmi a funky fedora.

Nemyslite si, že tento príležitostný súbor je ďaleko od toho, o čom neskoro hojdala. Počas víkendu lady vyskočila na palubu motocykla Bradley Cooper v roztrhaných džínsoch, tričko, čierne kožené bundy a háčkované topánky, podobne ako tie, ktoré zdieľa na Instagram.

“Nový príkaz, ktorý vám dám: Milujte sa navzájom, ako som vás miloval, musíte sa navzájom milovať.” Ján 13:34 Chicago 2016 Dokonca aj najvyššie mocnosti to nemajú všetko hneď na to. Musíte nechať priestor objavovať niečo nové. Dokonca aj na poslednú chvíľu. Nezabudnite milovať. ��������

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

LIT korenie ��

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

Chaos Angel Ride … a chlapci prišli taky. ��⚡️

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

Súvisiace články: Lady Gaga a sir Elton John sú debutovať charitatívny oblečenie Line pre Macy je

Čo sa týka tejto zmeny módy? Die-hard Little Monsters špekulujú, že nový vzhľad je odrazom jej nového zvuku, na ktorom pracuje už niekoľko mesiacov.

Sme plne na palube.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − 52 =

map