Lady Gaga vyzerá úplne inak ako brunetka

Videli sme, že Mother Monster pracuje v minulosti s dušou farieb na vlasy, ale bruneta by mohla byť aj naším obľúbeným pohľadom. Hneď po narodení tohto týždňa sa Lady Gaga vrátila k svojim koreňom a ukázala na Instagram hlboký gaštanový tón, ktorý sprevádzal najsladší odkaz jej fanúšikom. Poznávali sme ju ako platinovú blondínku tak dlho, ale bruneta je vítanou zmenou a milujeme, ako jej bohatá farba robí jej porcelánovú pleť ešte výraznejšou. Pozrite sa na jej nový odtieň nižšie.

Neviem, ako môžem poďakovať fanúšikom za lásku, ktorú ste mi ukázali v priebehu rokov a vždy po narodeninách. Dnes som sa sústredil na to, že som sa usmieval o všetkom, za čo som vďačný za posledných desať rokov hudby a predstavení, ktoré sme spoločne zdieľali. Ďakujem za to, že ste sa naďalej inšpirujú k tomu, aby som svoje fantázie vytvaroval do reality. Objavte svoje rozdiely, oslavujte, kto ste, je to v jedinečných častiach vás, že sa skrýva vec. Nebojte sa ho nájsť. Ďakujem vám za narodeninové priania. Ja ❤You.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Joanne (@ladygaga)

SÚVISIACE: Pozri najkrajšie momenty Lady Gaga

VIDEO: Lady Gaga môže použiť tieto daňové odpočty Nemôžete

 

Nevideli sme túto hviezdu vo farbe vlasov od roku 2013 – viete, že artpop éry – ale pre ňu žijeme.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map