Lady Gaga vyzýva Selena Gomezová na inšpiráciu po štúdiu o transplantácii obličiek

Lady Gaga posiela nejakú lásku Selene Gomezovej. Speváčka z “miliónov dôvodov”, ktorá bola nedávno hospitalizovaná kvôli jej vlastným zdravotným problémom, sa vydala na Twitter, aby nechala Gomezovi vedieť, akú inšpiráciu má na otvorenie svojej nedávnej transplantácie obličky a bojuje s Lupusom.

“Modlitby a láska k @ Selenagomez ste bojovník princezná,” Gaga tweeted spolu s modlí rukami emoji. “Aká inšpirácia.”

Lady Gaga vie, ako ťažké môže byť žiť s chronickými zdravotnými podmienkami v očiach verejnosti, takže jej slová určite znamenajú pre Gomeza veľa. Podobne ako fetiška speváčka Lady Gaga musel zmeniť svoj rozvrh, aby sa uistil, že zostane zdravá. 

Včera odišla do spoločnosti Instagram a nechala fanúšikov v Brazílii vedieť, že musí odísť z dnešného vystúpenia Rock in Rio. “Brazílie, som zničený, že nie som dosť dobrý na to, aby som prišiel do Rock v Riu, urobil by som čokoľvek 4 u, ale teraz sa musím postarať o svoje telo, žiadam o tvoju milosť a pochopenie a sľubujem, že Vrátim sa a čoskoro sa vám podarí, “napísala na Instagram.

VIDEO: Selena Gomez odhalila, že dostala transplantáciu obličky

Brazílie, som zničený, že nie som dosť dobrý, aby som prišiel na Rock In Rio. Chcel by som robiť čokoľvek 4 u, ale teraz sa musím starať o svoje telo. Žiadam tvoju milosť a porozumenie a sľubujem, že sa k tebe čoskoro vrátim. Je mi to ľúto, a ja ťa tak veľmi milujem. ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou xoxo, Gaga (@ladygaga)

SÚVISIACE: Lady Gaga odhalí špecifickú chronickú chorobu, ktorú bojovala

Želáme si Gaga rýchle oživenie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − = 16

map