Lady Gaga zaplatí kráľovi popu jednoúčelovú bundu

Vlastenecká Lady Gaga by mohla byť naša obľúbená iterácia Mother Monster. Odvážna popová ikona sa v poslednej dobe hojila hlasovaním ako žiadna iná – hlavne keď nosila svoj klobúk “hlas” (ktorý hovorí, že politika nemôže mať vôľu) široký okraj..

Na rozhovore pre Hillary Clintona v pondelok Gaga opäť vytiahla svoj štýlový štýl volebnej sezóny – aj keď tentokrát jej pohľad mal vplyv rozhodne kultúrnejší ako politický. Ešte raz Gaga obliekla svoj pernatý klobúk, ale čo viac, spevák vystupoval v čierno-červenej vojenskej bundy v Michael Jackson. Spárovala ho so sadou čiernych nohavíc, hrebeňovými šnúrami a odtieňmi aviátora.

VIDEO: Lady Gaga chodí Marc Jacobs Jeseň 2016

Neskorý kráľ popového štýlu má desiatky rokov vplyv na výkonných umelcov, no jeho dielo nie je nevyhnutne Jacksonov inšpirovaný knockoff. V roku 2012 Joanne skladateľ si kúpil 55 kusov z jeho majetku v aukcii, ktorá zahŕňala xylofónové vrecko, ktoré mal M.J. počas stretnutia s prezidentom Georgeom H.W. Bush v roku 1990.

dáma Gaga Michael Jackson Jacket - Embed 2016
Getty
dáma Gaga Michael Jackson Jacket - Embed 2016
Getty

V tom čase povedal Gaga na Twitteru: “55 kusov, ktoré som dnes zhromaždil, bude archivovaný a odborne overený v duchu a láske k Michaelovi Jacksonovi, jeho statočnosti a fanúšikom po celom svete.” 

Vzťahuje sa na: Lady Gaga Rocks Crazy Tulle Outfit, keď prichádza v Japonsku

Nie sme si istí, či to znamená, že jej pohľad z pondelka je replikou starostlivo zachovaného artefaktu, ktorý už vlastní, ale ak nie: The King a Kráľovná popu nosila ten istý odev – je to v pohode?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 + = 44

map