Lands End ‘s New Designer Collection: Všetko, čo potrebujete vedieť o plátne na konci krajiny

Zmeny prebiehajú v krajine End, značke, ktorá bola od roku 1963 dôveryhodne spoľahlivá pri dodávaní šatníckych sponiek. “Niečo nové je na obzore,” trpezlila webovú stránku už dlhšiu dobu. A tu prišla niečo nové: Dnes sa začína predstavovať nová kolekcia dizajnérov Canvas by Lands ‘End pod vedením novo založenej generálnej predajne Federice Marchionni, ktorá bola predtým v spoločnosti Dolce & Gabbana 14 rokov (a prezidentom spoločnosti Dolce & Gabbana USA pre štyri z nich).

Jej prvý obchodný rozvrh: Obnovte populárnu ponuku Canvas, rozširujúcu líniu značky pred siedmimi rokmi, ktorá sa venovala mladému davu. Tentokrát však jej cieľom bolo dosiahnuť rovnakú sviežosť, ktorú priniesol Canvas, ale s väčším tlakom na súčasné návrhy, so štíhlejšími siluetami a trendovými štýlmi, ktoré by prilákali nevyužitý trh – štýlovo zdatný súbor.

“Všetci ma požiadali, aby som priviedol späť linku Canvas a videl som to ako príležitosť pre dizajnérovú estetiku a oblečenie s inou vhodnosťou,” hovorí Marchionni. V skutočnosti je fit jedným z prvkov, ktoré sa dozvedela z dlhoročných skúseností v luxusnom talianskom dome Dolce & Gabbana, čo vysvetľuje jej silný dôraz na tenšiu siluetu, ktorá sa výrazne odlišuje od jadra Lands ‘End line.

Pôda's End
Zdvorilosť

“Pás je štíhlejší, dierky sú vyššie, fit sa cíti modernejší a medzinárodnejší,” hovorí. “Je to fit, ktorý môže konkurovať v globálnom meradle – v Európe, v Ázii.” (V číselných rozmeroch, čo znamená, že ak máte veľkosť 4 v krajine, môže byť na plátne veľkosť 6.)

SÚVISIACE: Pozrite, ako táto nová módna značka zdokonaľuje klasický strih

Umiestňuje Lands End tak, aby bola konkurencieschopná na trhu nielen s fit, ale s čerstvými štýlmi, z ktorých niektoré sú podľa neho nečakané pre značku, ktoré volajú zábalové kombinézy, odvážnu čiernobielu čiapku (na vrchole) a super šikovný bazén. “Je to oveľa viac o dizajne, móde a pôvabe,” hovorí, ale potom sa zastaví. “Je to pre móda vpred na konci krajiny, bolo dôležité, aby sme boli aspoň v súlade so súčasnými módnymi trendmi.”

Pôda's End
Zdvorilosť

Vyzerá to ako kolekcia, ktorá spája tradičné štruktúrované plášte, klasické sukne s ceruzkou, všestranné denné šaty – s neočakávaným. K dispozícii je tričko s priateľmi, vrchol na ploche mimo plece, grafické plisované nohavičky a áno, že jedna kombinéza. Tiež medzi výstrihmi sú kusy vytlačené so širokými kartáčovými stlačeniami, čo má za cieľ nepríjemné naznačenie spojenia medzi plátno a umenie. “Zdroj inšpirácie dizajnu pochádza z názvu Canvas,” vysvetľuje Marchionni. “Maľba hrala hlavnú úlohu v tejto zbierke a myšlienka, že si môžete prispôsobiť svoje vlastné plátno. V budúcich ročných obdobiach budeme naďalej skúmať tému s inšpiráciou z rôznych druhov umenia alebo maliarov v minulosti, súčasnosť alebo budúcnosť. “

SOUVISLOSTI: Julianne Hough spustil linku pre športovcov

Ak ste loajálnym zákazníkom krajiny, a v súčasnosti panikujete, zastavte. Nie, nie je to koniec krajinského konca, ako ho poznáme. Marchionni nemá v úmysle prerušiť koncovú líniu.

Pôda's End
Zdvorilosť

“Môžu spolu existovať a zákazníci si môžu nakupovať z oboch línií,” hovorí. “Príloha k Lands End je veľmi silná a my sme to nechceli narušiť, ponúkame alternatívu a mojou úlohou je sprístupniť dizajn a kvalitu všetkým.”

Kolekcia Canvas, ktorá je dnes k dispozícii na stránkach landsend.com, sa pohybuje od 55 dolárov za tričko na 325 dolárov za parku (šaty padajú v cenovom rozpätí 100 dolárov). Teraz je tu Canvas by Lands ‘End, najväčšie prianie Marchionniho? “Že sa ľudia stanú samotnými veľvyslancami značky – to je pre mňa najlepší druh reklamy.”

Pôda's End
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 60 =

map