Láska Lauren Conrad zdobenie štýlu? Obchod Look-Alike kusy z nej domov

Lauren Conrad sa rýchlo stáva našou ikonou štýlu. Nie je to len jej elegantný štýl v uliciach, ktorý máme radi. Tiež chceme skopírovať jej kožu, jej filter Instagram a určite chceme jej štýlový dom! Jej bytový byt Beverly Hills je naplnený nádherným mixom modernistických dizajnérskych kusov a oh-tak-perfektných objavov blšie-trhu.

Z pekných vankúšov až po osvietené svietidlá naši redaktori našli shoppable kúsky inšpirované domovom Lauren Conrad.

lauren Conrad Home
Douglas Friedman
lauren Conrad Home
Zdvorilosť

Prvým krokom k nabbing doma tak krásna ako Lauren Conrad sa dostáva perfektný lustr! Milujeme obrovský orvietový luster navrhnutý E. F. Chapmanom (3.570 dolárov, circalighting.com).

Ak váš rozpočet neumožňuje ultra-glam osvetlenie, zrkadlenie Conrad je útulný-elegantné gauče vankúše zmiešaním veľkých vzorov (195 dolárov, judyrosstextiles.com), grafické výšivky (90 dolárov, shop.cococozy.com), a (samozrejme!) zlaté vankúše ($ 40; pillowdecor.com).

SÚVISIACE: Ako mať Vineyard Svadobné ako Lauren Conrad

lauren Conrad Home
Douglas Friedman
lauren Conrad Home
Zdvorilosť

Obývacia izba Conrad je minimalistická a dokonale vyvážená, ale stále je plná veľa útulných miest a jasných osobných dotýkaní. Ak chcete znova vytvoriť vzhľad vo svojom dome, našli sme krásne šité kožené poufs (275 dolárov, moroccanprestige.com), nadmerné zrkadlo (306 dolárov, wayfair.com) a textúrované ortuťové vázy, ktoré vyzerajú ešte viac, keď sú zoskupené spolu ($ 29 až $ 44, westelm.com).

lauren Conrad Home
Douglas Friedman
lauren Conrad Home
Zdvorilosť

Milujeme zlatý, showstoppingový luster, ktorý visí v jedálni hotela Conrad. Nabajte kopírovanie lustra Astra a hodí večierok ako Lauren ($ 1.928, anthropologie.com).

SÚVISIACE: 7 tipov pre získanie #Shelfie ako roztomilé ako Lauren Conrad

lauren Conrad Home
Douglas Friedman
lauren Conrad Home
Zdvorilosť

Slnečný kútik Conradovej kuchyne je vybavený banketom na mieru zakriveným okolo klasického stola Eero Saarinen. Ak sa vám páči pohľad, ale máte rozpočet, vyskúšajte si tabuľku Docksta z Ikea, ktorá je na obrázku vyššie ($ 199, ikea.com).

SÚVISIACE: Lauren Conrad oslavuje svoj svadobný sprcha v štýle

lauren Conrad Home
Douglas Friedman
lauren Conrad Home
Zdvorilosť

Dokonca aj skladovanie spoločnosti Conrad je úžasné! V nádherných dekoratívnych kufroch sa zbavuje nepodstatností. “Mám mimo nich oblečenie mimo sezóny,” vysvetľuje. “Pár je v zime plný bikín, potom som ich vymenil za šatky počas leta.”

Šikovné organizačné zručnosti Mimic Conrad s týmito kockami (sada dvoch za $ 100, 150style.com) a útulné šatne s podobným kresleným kreslom (643 dolárov, laylagrayce.com).

– Správa Kate Donovan

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 8 = 18

map