Latinská superstar Thalia Sodi naštartuje líniu pre Macy: Váš prvý pohľad na zbierku Leopard Print-Filled

Teraz tu sú správy, ktoré sú skutočne excelente: Latinská superstar Thalia Sodi sa spojila s firmou Macy’s, aby vytvorila rad odevov, topánok a šperkov – a každý kus je pod 100 dolárov.

Mexická speváčka oficiálne spustila líniu včera v noci s udalosťou v Goldbar v New Yorku, kde hostila módnu prehliadku, ktorá sa živila na Facebooku s tými 14 miliónmi nadšencami Thalia (ICYMI, pozerajte sa tu). “Bolo to veľké úsilie vytvoriť túto úžasnú kolekciu pre Latinas tam vonku,” povedala po 15 vyzerách z jej novej línie na dráhu. “Estoy muy emocionada.”

Pred niekoľkými týždňami nám laureát latinského Grammy v tejto zbierke prezradil. Podobne ako jej hudba, povedala nám, že chce, aby každá položka bola optimistická. “Verím, že najmä vo svete, v ktorom žijeme, všetko, čo nás obklopuje, je tak dramatické, tak negatívne, tak temné,” povedala. “Potrebujeme dať svetu tomuto svetu. Potrebujeme ukázať pozitívnu stránku ľudstva. Preto vždy kladiem dôraz na dobrú stránku života, či už v mojej zbierke, v mojej hudbe alebo dokonca v mojom Instagram. Je to moje motto. “

SPRIEVODCA: 10 Celebrity Instagrams z víkendu Martina Luthera Kinga

Jej vlastný va-va-Voom osobný štýl slúžil ako inšpirácia. “Všetko v zbierke je niečo, čo osobne cítim pohodlne na sebe,” povedala. “Mám rád oblečenie, ktoré sa rozširuje s mojim životným štýlom. Jednoducho sa mi nepáči, aký druh oblečenia vás cíti statický alebo tvrdý – rád sa cítim slobodne a to je to, čo má táto zbierka. “

Tu je päť vecí, ktoré chcela zaradiť do nej najviac:

1. Leopard PrintVčera v noci jej pohľad bol plný leopard-print jumpsuit (100 dolárov). “Toto je jeden z mojich obľúbených výtlačkov,” povedala. “Nosenie leopardovej tlače je jednoduchý spôsob ako cítiť sebavedomie, sexy a neuveriteľne úžasné.” Môžete si byť istí, že je to veľa vecí: Sukne, doplnky a dokonca aj podšívka zákopov.

012015-tália-Sodi-topánky-1-480.jpg
Zdvorilosť

2. No Boring LBDSThalia nenosí len jednoduché LBD. Pre svoju zbierku pridala výtlačky, aby sa navyše dali Thalia, ako je vidieť na tomto tlačenom štýle (90 dolárov).

012015-tália-Sodi-topánky-4-480.jpg
Zdvorilosť

3. Jasné farby“Mám rád zábavu, šťastné farby,” povedala. A myslela to! V celom rade slúži ako akcenty slnečné odtiene ako teplé ružové, neónové modré a jasne červené, ako na týchto sandálech s kamienkami (60 dolárov).

012015-tália-Sodi-topánky-2-480.jpg
Zdvorilosť

4. Tops s vstavanými šperkamiThalia je herečka, matka, speváčka a filantrop – tak zbytočné hovoriť, jej rozvrh je plný. Preto chcela vytvoriť pre ženy časovo úsporné kúsky. Výsledok? Blúzky, ktoré majú šperky-ako akcenty vstavané, ako je tento reťazec top (60 dolárov). “To pridá niečo na jednoduchý vrchol a dáva mu trochu chuť,” povedala. “Znamená to, že sa cítite inak a zvláštne, naozaj jednoduchým spôsobom.”

012015-tália-Sodi-topánky-3-480.jpg
Zdvorilosť

5. Blingy topánkyPre svoju obuv sa chce uistiť, že majú “niečo extra”, pretože topánky sú základom vašej dôvery. Tieto sandále majú zabudované kotníky (60 dolárov).

Linka je teraz dostupná v obchodoch Macy v krajine a online na macys.com.

FOTOGRAFIE: Všetko najlepšie vyzerá z roku 2014 Grammy Red Carpet

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map