Laura Prepon analyzuje fanúšikové tetovanie Her Orange je nový čierny znak

Bolo to zaneprázdnený týždeň pre obsadenie Oranžová je nová čierna: Sezóna 3 prebehla minulý piatok a streľba pre sezónu 4 začala včera! Laura Prepon si v pondelok vzala nejaký čas zo svojho hektického rozvrhu, aby sa porozprávala so Sethom Meyersom o živote herectva a mimo neho.

“Máme túto chodbu … kde [po] tejto skutočne intenzívnej scéne a vyjdeme zo sady a hudba hrá, každý tancuje na chodbe, veľa psov beží hore a dole – je to tak zábava!” povedala Neskorá noc hostiteľ.

súvisiace: Oranžová je nová čiernaje Taryn Manning o vytváraní priateľov na setu a jej odvážnej novej úlohe

Obsadenie sa taktiež vytratilo zo sady. “Robíme veci, ako, po počas víkendu sme mali veľký potluck Uzo je, “povedal Prepon, s odkazom na Uzo Aduba, ktorý hrá Suzanne” Crazy Eyes “Warren na show.”Všetci sme spolu na jej mieste a tam bolo ako dvadsať z nás … všetci sme variť. “

Existuje veľa OITNB fanúšikov, ktorí by robili čokoľvek, aby získali pozvánku na túto párty, o čom svedčí tetovanie pre Preonovu postavu Alexa Vause že niektorí ľudia dostávajú tetovanie na svoje telo. “Hocičo že noha sa na zvyšok svojho života, budete chodiť na jazdu, “povedal Meyers potom, čo preukázal fotografiu jednej sexy atramentu. Kliknutím na vyššie uvedené video skontrolujete, či si tatky sami vyskúšate.

SÚVISIACE: Stretnite sa s Ruby Rose, Oranžová je nová čiernaNová dievča na bunkovom bloku

Pozrite sa na trailer pre OITNB Sezóna 3 tu:

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť Oranžová je nová čierna a je to hviezda

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 37 =

map