Lauren Conrad oslavuje jej svadobnú sprchu vo štýle

Lauren Conradova svadba k snúbencovi Williamovi Tellovi sa rýchlo blíži a v nedeľu nevesta oslávila svoje blížiace sa svadby v typickom štýle LC – so svadobnou sprchou tak dokonalou, že bola takmer vyrobený pre Instagram. Conradov priateľ Allison Norton “napísal snímku čestného hosťa a jej priateľov pred stenou náladových papierových kvetov (top) spolu s titulkom “Najlepšia svadobná sprcha pre najlepšiu nevestu”. Conrad si pre túto príležitosť vybral šaty bez rukávov a obliekol si jej blondínky s jemnou bielou čelenkou.

����

Fotografie, ktorú vyslal jillyhendrix (@jillyhendrix)

Conradova kamarátka Jilly Hendrixová poslala záber na spodnú časť šiat nevesty (vyššie).

Ďakujem mojim úžasným priateľom a rodinám za najlepšiu sprchu vôbec! #povedz mi že ma ľúbiš

Fotografie, ktorú vyslal Lauren Conrad (@laurenconrad)

Spoločnosť LC si odniesla svoj vlastný účet Instagram, aby si mohla zdieľať niektoré detaily dňa, vrátane záberu rozkošných vlastných šedých obrúskov s nápisom “Takmer pani Tell” (vyššie). Miesto nastavenia, ktoré zahŕňali ročník inšpirovaný porcelán a zlatý príbor (nižšie), naznačil na viktoriánskej čaj tematickej strany.

Ďakujem vám @dishwishgirl za to, že sa mi sprcha tak krásne!

Fotografie, ktorú vyslal Lauren Conrad (@laurenconrad)

Ak je svadobná sprcha Conradu nejakým náznakom, jej svadba určite bude prekrásna a nemôžeme sa dočkať na fotky! Až do tej doby, pozrite sa na jej najlepší vzhľad v našej galérii. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 37 = 45

map