Lauren Conradova 5-mesačná staršia synová hviezda na rodinnej dovolenke

Liam James Tell je už hviezda! Lauren Conrad nedávno zdieľala snímku dovolenkovej karty svojej rodiny z roku 2017 a jej 5-mesačný syn úplne ukradol reflektor.

31-ročná televízna osobnosť a módna návrhárka privítala svoje prvé dieťa so svojím manželom Williamom Tell v júli a ich drahocenný chlapec je príliš roztomilý pre tento svet. Zaoberali sme sa len záblesky malého Liam Jamesa na Conradovom Instagrame a tento nový obrázok je jedným z jeho najlepších!

Pre rodinnú dovolenku v roku 2017, Conrad a Tell držia svojho syna, ktorý sa usmieva na kameru. Liam James nosí útulný sveter, zatiaľ čo jeho hrdý rodičia sa na neho stretávajú. Karta číta “Radosť” a “Love The Tells”. Tak roztomilý!

Pod obrázkom Conrad napísal, že “Nakoniec sme sa spojili a poslali nám letnú kartu!”

Poznamenala tiež, že rodina “dokázala zabiť náš vianočný stromček za 2 týždne … takže je to tak.” Stáva sa to najlepšie z nás, LC.

Nakoniec sme sa spojili a poslali nám tento rok dovolenkovú kartu! (Ale my sme sa tiež podarilo zabiť náš vianočný stromček za 2 týždne … takže je to ����♀️��)

Príspevok, ktorý zdieľa Lauren Conrad (@laurenconrad)

Milujeme tento sladký rodinný obrázok a nemôžeme čakať, kým v najbližších rokoch uvidíme viac prázdninových kariet s Liamom Jamesom!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 25

map