Lauren Graham je prvý outfit v Gilmore dievčenské obrody má skrytý význam

Lauren Graham je prvý deň späť na Gilmore Girls súbor bol magický viac ako jeden. Okrem novinky o tom, že sa vrátila do hviezd Hollow, herečka povedala Ellen DeGeneresovi o nepríjemnom momente, ktorý sa stal v šatni.

“Nikdy som nemal skúsenosti, ako je to. Bola to jedna z najšťastnejších období môjho života a prvý deň som bol taký nervózny a nemohol som sa rozhodnúť, čo sa má nosiť, pretože to bola scéna, kde je prvýkrát, čo uvidíš svoju postavu, “ona povedal.

“Stále som sa menil, menil, menil, a nakoniec som musel ísť, takže som vybral niečo z regálu. Bolo to trochu veľké a moja šatníková zástežka ju pripevnila na chrbte, “povedala. “A tak som sa vydal, mal náš deň – neuveriteľný deň – a na konci dňa mi zaklepala na dvere a ona povedala:” Mám niečo, čo ti ukážu. Prisahám, že som to predtým nevidel, ale toto je tričko, ktoré ste si vybrali. “

VIDEO: 8 cieľov Lorelai a Rory Gilmore definovaných cieľov matky a dcéry

 

Jej stylista jej ukázala značku od jej blúzky Diane von Furstenberg a meno trička, ktorú vydal DVF, bola “Lorelei Two”. DeGeneres dokonca vysielal značku na veľkej obrazovke a odhalil neuveriteľnú náhodu.

SÚVISIACE: Stručná história Rory Gilmoreho milostný život Gilmore Girls

“Stala sa pre mňa takým symbolom všetkých mimoriadnych, čarovných a neuveriteľných vecí, ktoré sa mali stať, aby sa to stalo,” povedal Graham o náhode.

Počas návštevy Výstava Ellen DeGeneres, herečka tiež ukázala svoju schopnosť rozprávania sa rýchlosťou a dokázala, že je silným protivníkom v hre “Five Second Rule.” Sledujte vystúpenia vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − = 10

map