Lea Michele zdokonaľuje svoju jogu s bielou hviezdou Becca Tobin

Zatiaľ čo bikiny pripravené tréningy sú typicky vyhradené pre mesiace pred letom, Lea Michele jasne rád zostáva v tvare po celý rok.

V utorok, 30-rok-starý Scream Queens herečka vstúpila do Instagramu, aby predstavila svoju lásku k jednomu z najobľúbenejších rituálov v Hollywoode: jóga. Iste, Michele predtým dokázala, že je konečným športovcom, spojila sa s A-listers Emma Roberts pre veľa Pilates sedenie, ale zdá sa, že ona úspešne dosiahla jej novoročné riešenie náročné jej telo.

V novej snímke sa hviezda pozerá na svoje skúsenosti z jogy popri bývalej veselí co-star a IRL BFF Becca Tobin. Dve rockové všestranné športové vybavenie odolné voči potu a stoja na rohoch na sebe. “Najlepším spôsobom, ako skončiť deň, je malý Namaste,” pokorne napísala ako titulok k “gramu.

Najlepší spôsob ukončenia dňa je malý Namaste ����

Fotografie zverejnenej Lea Michele (@msleamichele)

V poslednej dobe Michele odišla na platformu sociálnych médií, aby nám umožnila pohľad na jeden z jej ďalších obľúbených cvičení, SoulCycle. “Začnite deň správne!” Napísala spolu s fotografiou sama na bicykli v populárnom fitnes štúdiu.

Začnite deň správne! @soulcycle w / @canditab ������

Video, ktoré poslal Lea Michele (@msleamichele)

SÚVISIACE: Zayn Malik publikuje svoju autobiografiu na jeseň

Zdá sa, že je čas ísť do telocvične, stat.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 64

map