Legíny počas rokov: od Audrey Hepburnovej po Kendall Jenner

Módne legíny sú základom takmer v každom dievčaťu (a niektorí chalani – pri pohľade na vás Russell Brand!) Skriňa. Ale keď si vezmeš svoje najkompaktnejšie go-to na čierne legíny a najlepší káblový pletený sveter, možno si neuvedomujete, aké dlhé legíny prišli po celé roky.

Audrey Hepburnová prvýkrát kývla legíny, keď bola obsadená ako Jo Stockton v hudobnom filme Vtipná tvár až v roku 1957. Čierny vzhľad druhej kože bol duplikovaný na pristávacích dráhach, v cvičných videách, na javisku a predovšetkým v uličnom štýle, ktorý dnes ešte vidíme. Olivia Newton-John vzala leggings do poslednej scény tuk v roku 1978. Sexy, lesklé punčocháče herečky sa veľmi rozrušili a mali dievčatá, ktoré sa snažili duplikovať vzhľad.

SÚVISIACE: Ako nosiť legíny ako celebrity v zime

Počas osemdesiatych rokov začali rockstary ako Debbie Harry a Madonna rozbiť pevné nohavice na scéne a dokázali, že komfort na lyžiach bude vždy hrať veľkú úlohu vo veľkom štýle. Dnes legíny urobili obrovský návrat ako alternatívu k pravidelným štruktúrovaným nohavičkám. Vezmite si štýlu Kendall Jennerovej ako služobný štýl. Samozrejme, nie sme si sťažovaní!

Pozrite sa na celú históriu legíny tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 22

map