Leighton Meester je úplne nerozpoznateľný s jej novou farbou vlasov

Ak ste boli dospievajúci v polovici roku 2000, zbierka vlasových doplnkov od Blair Waldorfu pravdepodobne inšpirovala vašu vlastnú. Napriek tomu za 10 rokov Ohováračka prvý vysielaný, je nemožné premýšľať o Leightone Meesterovi bez toho, aby jej charakter charakterizoval gaštanové hnedé vlasy a čelenku.

SÚVISIACE S DANOU: Leighton Meester a Adam Brody Mať veľký smiech o svojej teenovej dráme minulosti

To sa všetko zmení, akonáhle uvidíš Meesterovu novú farbu vlasov. Aj keď herečka je prirodzene blondínka a jej vlasy sú čierne farbené na to, aby pristála k jej úlohe horného Eastsideru, nikdy nebola platina – až teraz.

Meester navštívila v New Yorku salón Nexxus v New Yorku, kde ju farbista Aura Friedman priviedla do ľadového platinového blondínka. “S Leightonovými veľmi rozprávkovými funkciami som chcela mäkšiu platinu, ktorá by doplnila jej vlastnosti a neprevzala,” povedal Friedman o Meesterovom odtieni vo vyhlásení.

S blonďavým okamihom Ďakujem mojim záchrancom vlasov: @auracolorist a Keraphix proteínová liečba @NexxusNysalon #MyNexxusPHIX #NexxusPartner

Príspevok, ktorý zdieľa Leighton Meester (@itsmeleighton)

Mala som najlepší čas s užívaním @itsmeleighton od bruneta na vinobranie Hollywood #platinum pomocou novej #keraphix liečby bielkovín na doplnenie vlasov s bielkovinami, ktoré potrebuje, ďakujem #NexxusPartner @nexxusnysalon #mynexxusphix #leightonmeester #blondingbabes #onedaytransformation #colortransformation # auracolorist

Príspevok, ktorý zdieľa Aura (@auracolorist)

Zatiaľ čo platina môže byť jedným z najväčších jarných trendov farieb vlasov, prechod z bruneta na blondínku môže byť veľmi drsný na vlasoch. Friedman zabránil poškodeniu šesťhodinového procesu farbenia Meester tým, že sa s vlasmi zaobchádzalo s Nexxusom Keraphix Reconstructing Protein Treatment ($ 12; target.com) a Masque ($ 4; target.com). Oba produkty nahrádzajú stratenú keratínovú bielkovinu (stavebné kamene vlasov) a samotná liečba môže zvrátiť ročné poškodenie.

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené

Keď vezmeme do úvahy, že mnohé celebrity sa rozhodnú pre parochňu namiesto toho, aby sa dopustili dramatických zmien vlasov, dúfame, že je to len prvý z mnohých odvážnych vyzerajúcich, ktoré má Meester vyskúšať. Naši dospievajúci dúfajú, že čelenky sa vrátia späť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 3 =

map