Len Kim Kardashian West by mohol vyrobiť šortky na bicykli vyzerať tak elegantne

Jedného dňa po tom, čo Kim Kardashian West oznámil svetu, že je v roku 2010 vzdialená len 12 libier od svojej hmotnosti pred dieťaťom, sociálne médiá vystúpili do dvoch krátkych bikerových šortiek, ktoré poukazujú na to, ako šikovná sa jej postava stala.

Realistická hviezda navštívila kancelárie Snapchat v Benátkach v Kalifornii (a dokonca aj tvár vymenený s mužom, ktorý vynašiel túto funkciu) v páre pevných čiernych šortkách, ktoré len Kim mohol vytiahnuť.

Hviezda sa úplne pozrela na trend v tesnej bielej špičke a šortkách Spandex v kolennej dĺžke, načrtávajúc vzhľad s hrebeňovou čiernou koženou bundu od Enfants Riches Déprimés. Dvojica červených sametových sandálov a čiernej čiapky pozdvihnú pohľad z fitness-ready do kancelárie.

Kim K - Biker - Embed
Londýn Zábava / Splash

Nie je to prvýkrát, čo táto hviezda reality vykročila v Lycra: od kozmetických odevov až po legíny a obliekanie oblúkov, Kardashian West má rád zvýrazniť jej vzrušujúcu postavu. Sledujte vyššie uvedené video a uvidíte ďalších 5 krát, čo nás zaplatila.

SÚVISIACE: Kim Kardashian West získal vlastný filter Marilyn Monroe po návšteve Snapchat Headquarters

Tu je ďalších šesťkrát Kardashian-Jenner klan ukázal svoje krivky v páru kožu-tesný nohavice.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − = 67

map