Lena Headey bola raz povedala, že sa tvárila “Znepokojujúca v skutočnom živote” od Dude Reporter

V mene novinárov by sme sa chceli ospravedlniť Lene Headey za seba-dôležitého reportéra, ktorý kedysi vystúpil počas Q & A, aby sa neopýtal Hra o tróny herečka o relevantnej otázke o jej úlohe na jednej z najuznávanejších vystúpení na celom káblovom televíznom vysielaní, ale o poskytnutí nevyžiadanej pripomienky k jej vzhľadu. 

Headey si pripomenula incident počas hosťujúceho vystúpenia na Bear Gryllsovej neľútostnej prežitie, Beh divoký s Bear Grylls, späť v júni. Po nepríjemnom výlete cez “zmrazenie” tela vody na rake MacGyvered z doslova nečistôt a burín, Headey rozprávala o nebezpečenstvách jej vlastnej práce: Ľudia s chudobným správaním. 

“Som hrozná [na tlačových podujatiach],” povedala štyrikrát nominovaná herečka Emmy, ktorá hrá na obľúbenom Cersei Lannister, predtým, ako popíše mimoriadne bolestný zážitok. 

“Ja som išla som mala sedem mesiacov tehotná a ten chlapík sa postavil a on odišiel:” Hm, len chcem povedať, že v skutočnosti ste skutočne sklamaní, “pokračovala. Ale ten frajer sa tam nezastavil. “Je to vaše pravé vlasy?” spýtal sa. “Parochňa je oveľa lepšia, mám ťa ako blondínka.”

Povedal Headey: “Bol som rozdrvený.” Grylls z jeho strany ponúkol svoje sympatie. 

Predtým, než začali škatúrovať nepredstaviteľne strmý stúpanie, Headey dodala, že by mala tráviť viac času v prírode. Pretože aspoň “stromy nechodia,” skutočne ste sklamaním, “keď prechádzate okolo.” pravda. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 58

map