Lena Headey je ako šikovná v štýlovej stoličke, keďže je na tráve

Milujte ju alebo nenávidíte ju, Cersei Lannister je určite silou, s ktorou je potrebné počítať Hra o tróny. Hoci bola na konci poslednej sezóny (mierny spojler, ľutujem), vystrašená za to, aby si vymenila svoje previazanú ochrannú známku, príčesok umožnil herečke Lene Headey, aby sa dostala s experimentálnymi prameňmi IRL. “Keď hraje Cersei, Lena nosí parochňu na výstave, takže je vždy v prívese na vlasy, ktorá mení jej pohľad,” povedala jej kaderníctvo Mark Townsend na paneli Dove’s Love Your Hair v New Yorku. “Je to niekoľko rôznych farieb a veľa sa mení na jej dĺžku a to je to, čo o ňom mám rád, a vyskúša všetko.” Ako šťastie by to bolo, Cersei je rovnako šikovná v salónovom kresle, keď držia pevnosť na King’s Landing a inšpirovali elegantný updo Townsend vytvorený pre Hra o tróny premiéru s úplne nečakaným pohľadom, ktorý mala na štýle.

GOT Hair - Lena
Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic

SÚVISIACE S DANOU: Cersei Lannister’s Best Quotes Ever on Hra o tróny

Späť v roku 2014, Headey nasekala svoje brunetky do pixie, a ona elegantne vyrastala štýl v uplynulom roku, čo viedlo k bruchu-dĺžka pohľad, ktorý je v súčasnej dobe hojdacia. “Mala najkrajšie malé rany a otočila sa, aby odhalila najtenší a najmenší konský opice a bola ako:” Robím to tak, že keď idem po zrkadle a nie som pripomenutý, pokúšam sa mi vyrastať vlasy a som v tom nepríjemnom stave, “povedal. “Takže som povedal:” Prečo dnes večer necháme také vlasy? Bolo to ako: “Nemám ani tušenie, o čom to hovoríš, ale skúsme to.” Townsend šiel do práce s hrstkou bobby kolíkov, aby vytvoril siluetu chignon-esque. Podľa pro, Headey niekedy vynechá červený koberec, ale ona veľmi milovala vzhľad, chodila s vysokou hlavou a umožnila fotografom dostať výstrel z každého uhla. “Po niekoľkých rokoch práce s ňou ráno povedala:” Toto bolo prvýkrát, čo som šiel na červený koberec a cítil sa krásne, “dodal. Dobre hral, ​​Cersei. Dobre zahrané.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 76

map