Leonardo DiCaprio sa stretne so svojím “Boo Boo” J.Lo v Newyorskej fundraiserke Hillary Clintonovej

Náš obľúbený Leonardo DiCaprio môže vedieť, ako si zachovať svoj uvoľnený vzhľad, ale tiež vie, ako sa dobre vyčistiť, a tak to urobil v pondelok večer v holandskom domove hollywoodského producenta a výkonného Harveya Weinsteina, podporu predpokladanej demokratickej kandidátky Hillary Clintonovej (Pozri nižšie).

Pre politickú záležitosť si ju 41-ročný víťaz Oscar udržal konzervatívny, ale dapper, v elegantnom náčrte s oblečenými čiernymi mokrými motýľmi, sexy, okrúhlym slnečnými okuliarmi. DiCaprio sa zmocnil, keď vystúpil z Weinsteinovho mestského domu, ale nebol jediný A-lister, ktorý podporil bývalej prvej dámy a štátneho tajomníka.

The Revenant hviezda, v skutočnosti, chytil oranžový šaty-oblečený Jennifer Lopez (Pozri nižšie), ktorého začiatkom tohto roka vtipne nazval jeho “boo boo”.

Hillary Clinton Fundraiser - Embed 2016
Raymond Hall / GC Images

Hillary Clinton Fundraiser Jennifer Lopez - Embed 2016
Raymond Hall / GC Images

Okrem latinskej krásy Clinton privítal módnych návrhárov Vera Wang (nižšie) a Tory Burch (nižšie), ktorí každý prijali odlišný prístup k obliekaniu pre potenciálneho budúceho prezidenta. Wang húpal bez rukávov, pinstripe námornícku vestu so zodpovedajúcim súborom nohavíc, zatiaľ čo Burch priniesol farbu a spároval jej grafické modrozelené tónované šaty s červenou kabelkou.

Hillary Clinton Fundraiser Vera Wang - Embed 2016
Raymond Hall / GC Images

Hillary Clinton Fundraiser Tory Burch - Embed 2016
Taylor Hill / GC Images

Nikto nezmeškal hnedý kameň, Sarah Jessica Parkerovú (Pozri nižšie) tiež oslávil večer s beaurom Matthewom Broderickom (nižšie) v zelenej, tlačenej šaty s horčicami.

Hillary Clinton Fundraiser Sarah Jessica Parker - Embed 2016
Robert Kamau / GC Obrázky

SÚVISIACE: J.Lo ukazuje svoje dievčatá v ohromujúci oranžové šaty s šikmou

Jej oblečenie rozhodne má naše hlasovanie.

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste mohli vidieť viac z výletu zo zoznamu A. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 63

map