Leonardo DiCaprio zdieľa svoju lásku na bicykloch Citi s novým priateľom

Leto v N.Y.C. môže znamenať iba jednu vec: Leonardo DiCaprio je späť na bicykli Citi a má úžasnú ženskú kamarátku. Herec, ktorého láska k jazde na bicykli je dobre zdokumentovaná, sa vo štvrtok pustil do jazdy po meste a zdalo sa, že si užíva nádherné počasie.

DiCaprio vyzeral príležitostne v bielom póle, na trenírkách na námořnictvo, na snehových teniskách a na spodnej basebalovej čiapke Notre Dame, skrýva tvár s dvojicou veľkých slnečných okuliarov aviátora. gigantický hviezda na bicykli posádka zahŕňala 23-ročný model Lorena Rae, ktorý šliapal za ním. Ona statočne vyskočila na bicykli, zatiaľ čo nosila čierne šaty s mini obalmi (shop podobný štýl tu) a zodpovedajúce topánky Chelsea.

Lev Riding with a New Lady Friend
TheImageDirect.com

Citi Bicycles sú často dlhoročnými oprávnenými bakalárskymi a uprednostňovanými ekologickými spôsobmi dopravy, aby sa dostali po meste a často má niekoľko priateľov na jazdu (ako napríklad priateľka Blake Lively).

SÚVISIACE S DANOU: Leonardo DiCaprio a Tobey Maguire vezmú svoju hromadu na jachtu v St. Tropez

Prejdite do našej galérie a prezrite si kompletnú históriu vzťahu Lea s Citi Bikes.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 65

map