Leslie Mannová a Judd Apatowova dospievajúca dcéra vyzerajú všetci dospelí na premiére iných ľudí

Je to už deväť rokov, kedy Maude a Iris Apatow urobili svoj debut na veľkej obrazovke ako dcéry mamy Leslie Mannovej Zrazená, a možno by ste ani nepoznali tieto krásy dospievania. Apatovský klan urobil Maude novú premiéru filmu, Ostatní ľudia, rodinná záležitosť v stredu večer v L.A.

Hrdý papá Judd Apatow sprevádzal svoje tri dámy na premietanie filmu v západnom Hollywoodu v Kalifornii predtým, než 18-ročná Maude odchádza do prvého ročníka vysokej školy. Mann vyzeral ohromujúco v celkom čiernom súbore a 13-ročná Iris sa ujala vedenia, húpala čierny mini a Adidas sa plížil.

Judd Apatow and Leslie Mann - Embed
Mike Windle / Getty

Dáma večera, ktorá hrá v mladšej dcére umierajúcej matky v dramate, vyzerala ohromujúco v čiernej čipke s čipkou a kvetinovou mini sukňou, ktorá sa zdobila vzhľadom so šnurovanými sandálmi a červeným perom.

Zatiaľ čo Iris pôsobil v tatínskych filmoch Legrační ľudia a Toto je 40 so svojou mamou a veľkou sestrou, Maude urobila meno pre seba v Hollywoode. Teen pôsobil v televíznom seriáli dievčatá, a pripravovaný film Dom zajtrajška na vrchole tohto nového filmu.

SOUVISLOSTI: Judd Apatow je najsmutnejší otec na Sundance 2016

Nemôžeme čakať na to, čo bude pre túto talentovanú rodinu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 + = 56

map