Lily Collins bude hviezda v seriáli BBC Les Miserables Miniseries

Blahoželáme vám! Lily Collins práve pristála úlohu života v kariérovom projekte: Je pripravená hrať Fantine v pripravovanej sériovej adaptácii BBC Bedári.

28-ročná Collinsová zdieľa zaujímavú novinku v stredu s príspevkom Instagramu, ktorý sa usmial, zatiaľ čo medzi nimi boli David Oyelowo (Javert) a Dominic West (Jean Valjean).

“Potom, čo som to musel držať v tajnosti, nemohol by som byť viac nadšený alebo poctený, že konečne ohlásim svoju účasť na tomto novom projekte!” Kosti hviezda napísala. “Pridám @DavidOyelowo a # DominicWest v #LesMiserables @bbcone na hranie ikony Fantine. Aký je absolútny sen, že s týmto neuveriteľným súborom pracujete na takomto legendárnom príbehu. Stále sa mi trúbam … “Boli by sme taky, Lil!

Po tom, čo som to musel držať v tajnosti, nemohol by som byť viac nadšený alebo poctený, že konečne ohlásim svoju účasť na tomto novom projekte! Pridám @DavidOyelowo a #DominicWest v #LesMiserables @bbcone hrá ikonu Fantine. Aký je absolútny sen, že s týmto neuveriteľným súborom pracujete na takomto legendárnom príbehu. Stále sa mi trúbam…

Príspevok, ktorý zdieľa Lily Collins (@lilyjcollins)

Sotva sa prvýkrát objaví klasický román Victora Huga nového média. Okrem svetoznámeho muzikálu v Broadwayi, Bedári bol prispôsobený na niekoľko hraných filmov, naposledy v rokoch 1998 a 2012.

Súvisiace články: 5 produktov krásy Lily Collins prisahá

Hovorí sa, že Collins má nejaké veľké topánky na vyplnenie – Anne Hathawayová, pretože Fantine v poslednej adaptácii jej získala Oscara. Existuje však veľký rozdiel medzi roloumi Collinsovej a Hathawayovej … V zákrutách, ktoré by mohli zmariť super fanúšikov Broadwaya, BBC Les Miserables nebude hudobným.

Podľa BBC filmovanie začne vo februári. Kým to nebudeme, budeme musieť nájsť spokojnosť v sní o sne o nadchádzajúcich miniseriach.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − 56 =

map