Liv Tyler príspevky vzácne fotografie jej rodiny na dovolenku

Pripravte sa na nejaké cestovné závisť. Zatiaľ čo teploty sú chladné na východnom pobreží, Liv Tyler nás sníva o tropickom úteku s najnovšími príspevkami v Instagram. Herečka a matka dvoch sa zobrali na miesto zdieľania fotografií dnes, aby vysielali nejaké fotky svojej rodiny na dovolenku a samozrejme sú vzácne. 

V prvej chvíli sa Tyler objavuje s jej najmladším synom, Sailor Gene Gardnerom a dáva mu mokré kukuricu pred svieži zeleňou. “Takže tak pekné byť teplý !!!!!” spolu s niektorými kvetmi a palmami emojis. 

Fotografie, ktorú vyslal Liv Tyler (@misslivalittle) 5. januára 2016 v 8:04 hod. PST

Mama nasledovala túto chvíľu s ďalším jej manželom Davem Gardnerom, ktorý držal 11-mesačného chlapca na ramenách pred plážou. Vyzerá to ako uvoľňujúca útek!

Fotografie, ktorú vyslal Liv Tyler (@misslivalittle) 5. januára 2016 v 8:08 hod. PST

SÚVISIACE: Pozri prvý obrázok Liv Tyler o jej troch chlapcoch spolu

Tyler a Gardner privítali malý Sailor, prvé dieťa spolu, vo februári minulého roka. Herečka je tiež matkou syna Milo, ktorý minulý mesiac skončil 11 rokov, zatiaľ čo Gardner má 9-ročného syna Greya z predchádzajúceho vzťahu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 51 =

map