Louis Vuitton obrátil svoju drobnú spojku Malle do telefónu a nikdy sme neboli viac posadnutí

Zabudnite na prvý riadok na jar roku 2017 show Louis Vuitton.

V stredu v Paríži kreatívny riaditeľ Nicolas Ghesquière určite dodal ďalšiu výnimočnú kolekciu oddelených konfekcií a šiat pripravených na červené koberce, ale presne to bola naša špička z výstavy?

Modely vyčnievajú po pristávacej dráhe v aktualizovanej verzii Vuittonovej klasickej batožiny Petite Mallet, ktorá sa podobá trunku, ktorú vážne chceme dostať do rúk, stat. Ale čo je o tom tak zvláštne? Zdá sa, že monogramová mini-spojka je verzia veľkosti pintov, na ktorú môžete vložiť svoje kľúče, ale je tu jeden úlovok: toto je vlastne prípad vášho mobilného telefónu.

Ghesquière sa v utorok popoludní dostal do Instagramu, aby nielen dráždil svoju novú kolekciu, ale ponúkol aj detailný pohľad na telefónny prípad, ktorý sme si istí, že to bude hit,.

SÚVISIACE: Vytvorte štýl s 15 Fun a funkčné prípady pre nový iPhone 7

ČASOVAŤ ČASOVÉHO ČASU 10.AM @louisvuitton # lvss17

Fotografie zverejnená �� (@nicolasghesquiere)

Zatiaľ čo detaily o tech kráse zostávajú mamičkou, vieme, že existuje niekoľko verzií položky. Vlastné navrhnuté zlaté ozdobné hrany, zatiaľ čo iné sa menia vo farbe vonkajšieho obloženia (Pozri nižšie). Je tu aj modrá a zlatá verzia (prvé vyššie).

SÚVISIACE VIDEA: 10 krát Gigi Hadid preukázala, že je Rockstar dráha

LV Phone Case Lead Embed
Dominique Charriau / WireImage

SÚVISIACE: Týždeň módy v Paríži končí na vysokej poznámke: Gigi Hadid je Super-Short Bloomer šortky

Jedna vec je istá: chceme to, a teraz to chceme.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map