Louis Vuitton Vedúci do púšte za svoj hviezdicový rezort 2016 Show

Eric Wilson je V štýle’je módna spravodajská agentúra. Nasleduje ho na Twitteri a Instagram

Bob Hope raz povedal, že v Palm Springs je 86 golfových ihrísk, “a Jerry Ford nikdy nevie, ktorý z nich bude hrať až do druhého záberu.”

V Kalifornskej doline Coachella bola Hope známa svojim humorom a svojimi domami, hlavne stredomorským moderným domom navrhnutým Johnom Lautnom, ktorý bol miestom pre poslednú letnú kolekciu Nicolasa Ghesquièra pre Louis Vuittona, ktoré sa uvádzalo v stredu večer. Mnohí ľudia tvrdia, že dom vyzerá ako sopka alebo vesmírna loď, alebo niečo z budúcnosti, ktoré všetky hrajú do Ghesquièrovho estetického diela, takže to asi nebolo tak zvláštne, ako to znie, že 800 ľudí odcestovalo do púšte, jedna kolekcia. Kanye Westová, Catherine Deneuveová a Michelle Williamsová urobili trek.

Louis Vuitton Cruise 2016 runway embed
Donato Sardella / Getty Images pre Louis Vuitton (2)

SÚVISIACE: Teraz viete: 3 dôvody na návštevu Milána, ktoré nezahŕňajú nákupy

A taky V štýleMódna riaditeľka Melissa Rubiniová, ktorá hovorí o veľkej zmene, je vo vzduchu z veľmi krátkej siluety, ktorú Ghesquière predstavil vo svojich starších zbierkach Vuitton (a odvtedy sa videl len od každého iného dizajnéra na planéte). Nová kolekcia obsahovala “väčšinou dlhé sukne,” poznamenáva, citujúc plynulé štýly pasúcich sa na členku, ktoré otvorili kolekciu v sérii nadmerných výtlačkov. Kontrasty sa objavili v celej zbierke, najmä v kombináciách mäkkých, tlačených nohavíc a dlhých rukávov s tvrdšími pásmi kožených pásov, ktoré sa omotali okolo tela alebo zipsovými prednými panelmi ako náprsenkami. Niektoré z jeho šiat mali vlastnosti plazivých váh alebo krásny kôš. Najobľúbenejším výberom Rubiniho bolo dlhé šaty s jedným rukávom s mimoriadne koncentrovaným klenotom.

Po Chanelovej show v Soule minulý týždeň v meste Soul a vo Vuitton’s v Palm Springs sa budúci týždeň na juhu Francúzska objaví ďalšia zastávka na veľkom mestečku v móde, keď dizajnér Dior Raf Simons prezentuje svoju kolekciu v inom slávnom dome s futuristickým dizajnom – – nazývaný Bubble House, ktorý je dovolenkovým domom kolegu dizajnéra Pierra Cardina.

SOUVISLOSTI: West Meets East v Spectacular Fashion na najnovšej exponát Met Metro Costume Institute

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map