Lululemonova prvá globálna reklamná kampaň je všetko o jogy

Reklamné kampane patria medzi väčšie iniciatívy značiek zákazníkov. Prinášajú zákazníkom bližšie k etóze spoločnosti, ako aj vyjadrujú svoj pohľad počas sezóny. Lululemon je jedným z najväčších značiek životného štýlu na svete a spája atleticky inšpirovanú náladu s milovníkmi športu a cvičenia po celom svete. Ďalšou značkou je jedna z ich najväčších aktivít: ich prvé-niekedy globálnej reklamnej kampane.

Film bol natočený po celom svete v Pekingu, Londýne, Los Angeles, Mexico City, New York City a Vancouveri. Tieto snímky boli vytvorené v spolupráci s celosvetovou kreatívnou agentúrou Vice Virtue Worldwide. Spoločnosť Lululemon mala vždy nejaký prístup k marketingu – aplikácia značky obsahuje obrázky a videá od svojich veľvyslancov, obchodných partnerov a komunitných vedúcich pracovníkov – a preto je táto kampaň vyvrcholením všetkého, čo doteraz robili.

Keď Lululemon začal ako značka pred takmer dvadsiatimi rokmi, zaclonili jogu a jej princípy do svojich základov. Takže to bolo vhodné nazvať kampaň “Toto je jóga.” “Zavádza tieto praktiky do sveta prostredníctvom jedinečných subjektov, ktoré implementujú tieto štandardy do svojich životov z rohože, s meditáciou, sebapoznaním, nenásilnosťou, dôverou a ďalšími.

Maddie lead 01
Zdvorilosť Lululemon

Niektorí z výnimočných ľudí, ktorí boli prezentovaní, zahŕňajú profesionálnu surfačku Maddie Peterson (vyššie), trojnásobný olympijský zlatý medailista Kerri Walsh Jennings (nižšie), Inštruktor umenia Capoeiry a veľvyslanec Lululemon Jian Pablico a rapper Grime v Londýne P Money.

Kerry
Zdvorilosť Lululemon

SPOJENÉ: Lululemonova nová športová podprsenka s vysokým vplyvom zmení spôsob, akým pracujete

Ako keby ste potrebovali ďalšie dôvody na nákup produktu Lululemona! Ďalej odporúčame nasledovať značku na Instagram, pre všetky inšpirácie, ktoré potrebujete na jar. Pozrite si obrázky z novej kampane:

Jian Pablico

Jian
Zdvorilosť Lululemon

Peking punková kapela Atom

PEKING PUNK BAND DRUMMER ATOM
Zdvorilosť Lululemon

Umelec CJ Hendry

CJ
Zdvorilosť Lululemon

 

 

Sledujte ich v akcii vo vyššie uvedenom videu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 65

map