Lululemonova prvá topánková spolupráca je vec módnych športových snov

Lululemon sa stala go-to pre fitness-dôvtipný fashionistas hľadá elegantné athleisure oblečenie, a teraz spoločnosť rozširuje svoju značku na kopy.

Spoločnosť začala svoju prvú spoluprácu v oblasti obuvi a spolupracovala s APL na uvoľnení troch exkluzívnych farieb tenisky: Black All-Reflective (250 dolárov) pre mužov aj ženy a Cinder Rose (165 dolárov) a Black Ombre (200 dolárov).

lululemon - Lead
Zdvorilosť Lululemon

Koncepčný tím spoločnosti Lululemon úzko spolupracoval s APL, aby vytvoril farby, čím sa zvrtol na dvoch najobľúbenejších dizajnoch topánok značky.

“Unisex Ascend Black All-Reflective má 360-stupňovú odrazivosť – celú čiernu siluetu, ktorá vyniká aj v noci,” uviedla vo vyhlásení značka a dodala, že štartovanie topánky označuje prvýkrát, keď APL používa reflexnú čiernu priadza na vytvorenie topánky.

lululemon - Embed
Zdvorilosť Lululemon

Ďalšie dva farebné možnosti boli vytvorené s ohľadom na zákazníkov spoločnosti Lululemon. Tím spoločnosti vybral Cinder Rose – monochromatickú farbu – pre odtieň jeho dizajnu Techloom Phantom Shoe. Pre Ascend Black Ombre, Lululemon zmenil základnú farbu APL tým, že prepínal vrstvy na topánku z bielej na čierne.

lululemon - Embed
Zdvorilosť Lululemon

Collab prichádza po tom, ako v auguste spoločnosť Lululemon začala predávať topánky APL vo svojich obchodoch. Ich nová spolupráca je teraz k dispozícii online a vo vybraných obchodoch v Severnej Amerike.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 61

map