Lupita Nyong’o je nádherná Lancôme kampaň vám dá serióznu make-up inšpiráciu

Pokaždé, keď zvážime prácu odvážneho výrazu make-upu, vždy opakujeme potrebnú mantru: Čo by Lupita Nyong’o urobila? Potom, čo videli jej novú kampaň natočenú pre Lancôme, je to oficiálne — jasné oči so živým perom sa stanú našim novým pohľadom po jar. Na prednú značku značky Grandiose mascara ($ 32; lancome-usa.com) a tieňom Color Design, naša krása múza ukazuje úžasné fialové oko, ktoré bolo spárované s lesklým červeným perom a umývaním čistého červena.

SOUVISLOSTI: Lupita zlaté gule okuliare teraz majú svoje vlastné Twitter Handle

Zábavná skutočnosť: Paleta zobrazená v reklame a vo viečkach Nyong’o bola spolupráca medzi hviezdou a jej umelcom make-up Nickom Barose. “Navrhol som farebnú paletu a Lupita ju nazvala Jacaranda Bloomová po nádherných fialových fialových kvety jacaranda,” hovorí nám. “Má tri fialové odtiene, ktoré je možné miešať a prispôsobiť, a tmavočervený odtieň na spodnej strane je ideálny na obloženie očí.”

Ak farby vyzerajú dobre známe, paleta je tá istá, ktorú vytvoril, aby vytvoril úžasný vzhľad Zlatých glóbusov a dokázal svoju všestrannosť na červenom koberci av reálnom živote. “Ak máte tmavú kožu, zlatý bronzový odtieň na vrchole je perfektnou farbou zvýrazňovača,” hovorí Barose, ktorý poznamenáva, že farby je možné aplikovať pomocou mokrého aplikátora na viac pigmentované výplaty. “Nie je príliš svetlé alebo mrazivé, bohatý teplý tón len prináša svetlo do očí.”

Nájdite si reklamy Lupity online a v tlači od tohto mesiaca a nakupujte paletu Jacaranda Bloom Color Design za 50 dolárov na lancome-usa.com!

FOTOGRAFIE: Pozri si Lupitu najlepší vzhľad

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 41

map