Má žena niekedy získal grammy za najlepší rap výkon?

V roku 2018 sa Grammy vyvíjajú ako prvý ročník pre ženy – alebo aspoň rok prvých pre slávne prekvapenú bohyňu rap Cardi B.

Breakout rapper mega-hit “Bodak Yellow” je na dvoch oceneniach na 60. Grammy Awards: Best Rap Song a Best Rap Performance. Ani ocenenie nebola nikdy poskytnutá žene (nie Nicki, nie Missy). Hudba Rap rap nie vždy bola ocenená Grammy – kategória Best Rap Song debutovala v roku 2004 v Grammy Awards, zatiaľ čo Best Rap Performance sa začala v roku 1989, ale rozdelila sa do dvoch kategórií v roku 1991, keď sa venovala sólovým a skupinovým predstaveniam. jeho pôvodnej podobe v roku 2012.

Bez ohľadu na to, koľko týchto kategórií existujú, ide o to, že žiadna ženská rap artist nikdy nezískala ani cenu. Ale ak ktokoľvek prekoná túto sezónu Grammy, je to Cardi B, ktorý vlani v septembri vyhlásil prvé miesto na turnaji Billboard hot 100, detroningový vládca Taylor Swift.

V kategórii Najlepší výkon Rap, Cardi je proti Big Sean, Jay-Z, Kendrick Lamar, a Migos (rap trio, ktoré sa stane, že zahŕňa jeho snúbenica, Offset). Pre najlepšiu rapovú pieseň sa 25-ročný bojuje s nástrojom Danger Mouse (predstavenie Run the Jewels and Big Boi), Kendrick Lamar, Rapsody a Jay-Z.

C’mon Cardi, je čas urobiť grammy!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map