Má Rooney Mara vybrané šaty 2016 Oscars? “Ja som sa nikdy nepokúsil,” priznáva

Nemyslite si koleda hviezda Rooney Mara je čistý, netted, neutrálne a často Alexander McQueen-riadený prístup k obliekaniu červeného koberca robí jej kovania jednoduchšie. V skutočnosti, ako povedala novinárom v pondelok popoludní v 88. Oscar nominees obed v Beverly Hills, Kalifornia, neexistuje žiadna vedecká metóda za nájdením šiat.

Jej šaty pre tohtoročné Oscary je stále vo vzduchu. “V skutočnosti som sa o to nepokúšala,” pripustila. “Dúfam, že budem čoskoro, pretože čas tiká. Ešte som sa o to nepokúšala. Je to vždy iné. Niekedy vyskúšate jeden a to je ten, ktorý chcete nosiť a niekedy vyskúšate 20 a stále ho nemôžete nájsť. Takže dúfajme, že to bude jednoduché. “

Jej ocenenia ukazujú, že výber nie je vždy predvídateľný. Áno, kúsky, s ktorými vstúpila na tohtoročné ceny Zlaté glóbusy a SAG, ticho hovorili pre seba. Ale Mara očividne hľadá niekoľko experimentov. Pre oscarový obed, ona sported vyššie, ultra ženský, dlho-rukáv, kvetinové Giambattista Valli šaty. Je to znak toho, čo príde na Oscary v roku 2016? Určite budeme naladiť, aby ste to zistili.

RELEASE: Rachel McAdams pripúšťa, že sa transformuje z “Popoluška na dýňu”

– Správa Brandiho Fowlera

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 55 =

map