Má tento elektronický nechtový súbor skutočne funguje lepšie ako štandardný model?

Bolo to miesto, keď som bol posadnutý nechtami. Pred rokmi to nebolo nezvyčajné, aby som trávil celé hodiny maľovaním tematických vzorov na mojich nechtoch, ktoré mali na konci celého procesu zvyčajne pripevnenú tónu kamienkov. Potom skoro cez noc som s tým urobil. Mal som nad maľovaním maličkých a často nerovných kvetov na neprimerané miesta, ako je môj ružový prst, tuhé farby neprístupné laky nahradili výtlačky a 3D prvky, ktoré som rosal takmer rok rovno, a tam boli časy, do ktorých som sa pustil do práce s úplne holými klincami. Neskôr som začal počuť šepot, že nechtové umenie môže alebo nemusí zomrieť. Hoci som miloval vzhľad Lana Del Reyho nahých hrebeňov stiletto, lenivosť často dostala to najlepšie zo mňa, a dokonca aj keď som cítil ako vyskúšať vzhľad, zvyčajne som porazil každý nechtový súbor a vyrovnávacia pamäť v mojom byte až do bodu bez návratu. Napriek tomu, keď Amopého elektronický systém na starostlivosť o nechty ($ 40; target.com) prekročil môj stôl, myslel som si, že akumulátorový pilník by stačil, aby ma vytiahol z môjho poklesu – alebo prinajmenšom aby som sa cítil ako Judy Jetson.

elektrický Nail File - Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Je nechtové umenie oficiálne mŕtve?

Nástroj je dodávaný s troma prílohami; súbor, vyrovnávacia pamäť a shiner. Potom, čo som vložil batériu a priložil súbor, zapol som ho a dokázal mi vytvarovať všetky nechty za menej ako 10 minút. Bežne ich formovanie do mandľového tvaru bolo úlohou, ktorá trvala takmer pol hodinu a vyžiadala som si, aby som preniesol súbory do polovice po prvom rozdávaní. Vyblednutie a svietenie nechtov bolo rovnako jednoduché. Jednoducho držte vyrovnávaciu pamäť alebo trezor nad hornou časťou vašej číslice a nechajte nástroj urobiť všetko ostatné. Pre niekoho, kto je lenivý, ako som so svojou vlastnou rúškou na manikúru, bol elektronický systém na starostlivosť o nechty životným šetričom a všetky 10 mojich nechtov bolo úplne podané, obtočené, lesklé a maľované dobre predtým, než som sa musel stretnúť s priateľmi neskôr v noci. Nemôžem sľúbiť, že budem niekedy nosiť Hello Kitty-tlačené nechty znovu na zvyšok môjho života-Myslím, že mám 27 rokov, za to, že plakať nahlas, ale aspoň Amopé nástroj mi motivuje vyskúšať moja ruka na polceste – slušná manikúra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 36

map