Macy spúšťa líniu módneho oblečenia, ktorá je priateľská pre Hijab a práve prešla predajom

macy's Veronica Collection
S láskavým dovolením Macyho

Jonathan Borge

Február 08, 2018 @ 1:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Macy’s podniká inkluzívny krok správnym smerom s uvedením svojej najnovšej línie Verona Collection.

K dispozícii od 15. februára, skromná značka je jedinečná, pretože obsahuje ľahko nositeľné predmety ako topy, nohavice, vesty a šaty, ktoré sú určené moslimským aj nemoslimským ženám. Kolekcia pochádza od dizajnéra Lisa Vogla a 2017 absolventky Workshopu v spoločnosti Macy’s, ktorá slúži ako inkubátor pre menšinové a ženské podniky.

Verzia kolekcie Verona vyzdvihuje viac spôsobov nosenia kusov s príslušenstvom, ako sú slnečné okuliare a rôzne ručne obarvené hijaby. Ceny sa pohybujú od 13 do 85 USD. Vo vyhlásení Vogl vysvetlil, prečo nájdenie miesta v Macy’s je pre ňu tak dôležité. “Verona Collection je viac ako značka oblečenia. Je to platforma pre komunitu žien, aby vyjadrila svoju osobnú identitu a prijala módu, ktorá im umožňuje cítiť istotu vo vnútri i mimo nej, “povedala.

Zatiaľ čo Macy’s a Vogl konkrétne nezaradili zbierku ako zameranú na moslimské ženy, zábaly môžu byť nosené ako hijab alebo podobné šatky. Pojem “hidžáb” sám voľne odkazuje na závoj často nosený moslimskými ženami, ktorý prichádza v rôznych veľkostiach, farbách a tvaroch. (Existuje mnoho ďalších foriem závoja, ako je burqa, ktorá pokrýva celú tvár s vrstvou oka nad očami.)

“Prostredníctvom The Workshop v Macy’s chceme podporovať a podporovať menšinové a ženské podniky, aby si vybudovali svoje schopnosti a stali sa budúcou generáciou obchodných partnerov,” povedal Shawn Outler, výkonný viceprezident spoločnosti Macy pre licencované podniky, potravinárske služby a multikultúrne Iniciatívy, povedal vo vyhlásení.

Tento krok je dôležitý pre hlavný obchodný dom, hlavne vzhľadom na skromné ​​možnosti moslimských žien nie je veľa. Internetový obchod spoločnosti Vogl je v súčasnosti dodávaný do USA a Veľkej Británie a obsahuje kozmetické výrobky ako lak na nechty a vlasovú hmlovinu, nehovoriac o rýchlych návodoch, ktoré ukážu ženám, ako štýlovať a zdôrazňovať ich hijabov.

Ostatné zbierky špecifické pre hijab sa nedávno spustili ako Haute Hijab, rad vyšších kusov z hodvábu a určený pre luxusného spotrebiteľa.

Macy’s Verona Collection je teraz k dispozícii na macys.com. Prejdite nadol a nakúpte kúsky z novej línie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 90

map