Mad About Grooming: Pánske výrobky, ktoré potrebujete byť Draper Draper

Ak niekto pozná umenie krásy krásy a mužskej starostlivosti, je to Don Draper. Aj keď sa mnoho vecí zmenilo v priebehu siedmich sezónových behu Mad Men, Don stále vyzerá ako konštanta uprostred často nepredvídateľných línií. Na počesť poslednej premiérovej sezóny (nedeľa 5. apríla) InStyle.com Photo Editor Alex Reside zaokrúhľoval tie najlepšie produkty inšpirácie pre mužov s retušovaním a dal dohromady ucelený sprievodca, ako kanálovať váš vnútorný Don.

SÚVISIACE: Vyskúšajte šialené účesy mužov — Don a Roger zahrnuté!

Počas krátkeho obdobia nezamestnanosti som v roku 2010 rozvinul zvláštnu rutinu. Prebudil som sa, prebehol 2-3 týždne okolo môjho parku, sprcha, požiadal o prácu a sledoval som asi päť hodín Mad Men za deň. Chytil som sa v štyroch sezónach Mad Men za menej ako mesiac. Našťastie som nakoniec dostal prácu a vyčerpal epizódy. Môj mesiac sledovania ma však nechcel byť Donom Draperom. Teraz, predtým, ako poukážete na to, ako hrozný je človek, úplne súhlasím, ale byť Don Draper nie je len symbolom alkoholizmu a nevery. Viac ako čokoľvek iného, ​​Don Draper je o dôvere. Zatiaľ čo všetci nemusí vyzerať tak dobre ako oblek Jon Hamm, to neznamená, že nemôžeme dať najlepšie tváre dopredu a dozvedieť sa Mad Men-ktoré fungovali v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch a dodnes fungujú.

Vezmeme vás do topánok Dona. Máte tú minulosť a ste autorkami, ktorí sú jedným z najväčších mien v reklame. Avšak stále sa zobudíte z noci stredného týždňa príležitostného pitia, ako my ostatní: pocit hrubosti. Takže narazíte na sprchy a pozrite sa do zrkadla, aby ste si oholeli svoju podpisovú čeľusť. Tu je to, čo potrebujete:

SOUVISLOSTI: Jon Hamm o tom, čo bude chýbať Mad Men

Don Draper Men's Grooming Products
Alex pobyt pre InStyle.com

Umenie horenia holenie Kelp holenie krém (25 dolárov) 

Hojivý krém je prekvapujúco dôležitý pri dobrom holení. Zmierňuje proces rezania, čo vedie k oveľa plynulejšiemu a dôkladnejšiemu oholenie. Vôňa Ocean Kelp je príjemná a plážová, podobne ako Don v Kalifornii. Tento konkrétny holiaci krém je určený na použitie štetcom, čo ma privádza k nášmu ďalšiemu dôležitému nástroju…

Umenie holenie Pure Badger Hair Brush ($ 60)

Ak práve pretekáte peny alebo gély z plechovky a pretrepate ich na tvári rukou, mali by ste si skutočne urobiť láskavosť a pokúsiť sa ju aplikovať štetcom. Štetec má oveľa lepšiu prácu pri plenovaní a prípravu pokožky a vlasov na oholenie. Vzhľadom k tomu, jehličiek je prirodzene tuhý a trvanlivý, v skutočnosti zdvíha strnisko a exfoliuje pri aplikácii krému. Navyše je to Donova preferovaná metóda použitia a ten človek mi môže hovoriť o tom, že si niečo kúpim.

SPOJENÉ: Najlepšie pleťové umývanie pre mužov

Don Draper Men's Grooming Products
AMC

Bezpečnostná břitva Rockwell Razors (75 dolárov)  

Teraz už ťa nebudeš klamať a pokúsim sa porovnať túto holiacu strojku s niečím ako Gillette Flex-Ball, ktorý sa veľmi ľahko oholí. Je to trochu výzva, ale odmena je veľa kontroly a veľmi hladké oholenie. K tomuto holiacemu strojku je strmá krivka učenia, ale akonáhle sa dostanete na to, ušetríte toľko peňazí na holiace strojčeky, aby ste si mohli dovoliť, že typ Jaguar E-1966, ktorý ste vždy chceli. Typický balík s 100 dvojitými okrajmi je len asi 20 dolárov.

SÚVISIACE: Editor-testované: Essay On Beard Oils

Don Draper Men's Grooming Products
Alex pobyt pre InStyle.com

Grantova zlatá značka Original Pomade ($ 19) 

Teraz, keď je vaša tvár čistá a dostatočne elegantná na to, aby ste mohla prejsť ako výkonná agentúra na reklamu, nechajte si vyčistiť tvoju lôžkovú hlavu. Donderova strihačka je možno najdôležitejšou črtou Hammovej postavy, krátke po stranách, trochu dlhšia na vrchole. Keď vstúpi do miestnosti, pripravený a pripravený na schôdzku na ihrisku, vlasy sú hladké a dokonalé. Jedinou možnosťou je pomade.

Strih je dôležitý, určite, ale pomade je to, čo ho robí kultovou. Grantova pomada prichádza v troch rôznych úrovniach držania a lesku. Originálna Pomade je najviac podobná spätnej väzbe Don Draper, ale Medium Blend a Matte Dressing sú tiež dobrou voľbou v závislosti od úrovne pozdržania, ktoré chcete vo vlasoch. Pre efekt Don Drapera ponorte prst a umiestnite do ruky malú guľku pomády, ktorá je tak široká ako nikel a ruku si spolu. Potom pracujte po celých vlasoch so zameraním na tresky a kde sú vaše vlasy časti. Po správnom použití vo vlasoch je to všetko o hrebeňovej technike. Potiahnite vlasy po stranách nad uši a potom sledujte svoju časť v hornej časti hlavy (niekoľko ťahov, aby ste dostali všetko v rade), a potom prineste svoje rany späť a na stranu opačnú strane vašej časti. Voila, ste na ceste k tomu, aby ste emotonizovali reklamu na obilninách!

Izola Brass Comb ($ 30) 

Mriežkový hrebeň je pre mňa celkom fajn, ale pre Dona očakáva to najlepšie. Je extrémne odolná a stále pomerne ľahká. Je o niečo menej odpúšťajúci ako plastový hrebeň, ale je postavený tak, aby vydržal.

Don Draper Men's Grooming Products
Alex pobyt pre InStyle.com

Komoditný tovar Whiskey Kolín nad Rýnom (99 dolárov) 

V prvých rokoch Mad Men, že Don Draper väčšinou cítil ako cigarety, pohlavie, kolínske kvety a chlasty, ale ako Don prešiel niekoľkými zmenami v jeho živote, dnes Don mohol iba mierne cítiť ako nebezpečný koktail, ktorý predtým urobil.

Konkrétne, Don nikdy nebol jedným, kto by v práci odpálil whisky, ale je to rok 2015 a príležitostné obchodné opitstvo už nie je prijateľné. To, čo robí komoditu tak jedinečným, nie sú len parfumy ako whisky, papier, vlna, kniha a mimóza, ale že vám pošlú vzorovú súpravu, ktorá má 10 vonných látok, z ktorých si vyberiete. Potom môžete vybrať väčšiu fľašu z partia alebo trio obľúbených, aby ste sa mohli miešať a zápasiť. Vôňa whisky necíti, ako by ste práve vypili fľašu Jack Daniels, skôr sa dotýka toho, čo cítite a chutí v whisky. Sú to veci ako dub, med, citrón a škorica. Whisky, samozrejme, cíti veľmi Don Draper, ale existuje aj Ginová vôňa pre tých fanúšikov Rogera Sterlinga v dome.

Penhaligon’s Bayolea Deodorant ($ 30)

Ako súčasť línie Penhaligon z londýnskej značky Bayolea s podpismi voňajúcej látky je táto deodorantná ponuka navrhnutá tak, aby vyzerala veľmi stará, dokonca aj pred dátumom Mad Men. Vôňa je však nadčasová a hlboká. So základnými poznámkami cédrového a santalového dreva a vrcholnými citrusovými citrónmi sú zároveň čerstvé a pižmové.

Belle Fleur Palo Santo Candle ($ 74) 

Pomenované podľa mystického stromu z lesa Ekvádoru a Peru, táto sviečka je kvetinová a drevnatá. Palo Santo je španielsky pre “Svätého dreva” a myslelo sa, že vyčistí ducha a ochráni jednotlivcov, ktorí používajú túto vôňu. S počtom nepriateľov, ktoré Don urobil, a hroznými vecami, ktoré Don urobil v priebehu rokov, mohol použiť v posledných siedmich epizódach trochu duchovného čistenia a ochrany.

SÚVISIACE: Spustí Birchbox Mad Men-Inšpirované sady

Don Draper Men's Grooming Products
AMC

SÚVISIACE S Nami: Naša fotoreportérka nahradila každodennú kávu pre starostlivosť o kofeín s infúziou

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 7

map