Madelina Brewerová ukladá svoju záchrannú misku pre inštanciu v kancelárii

Keď Madelina Brewerová zastavila V štýle kanceláriách tento týždeň, niečo bolo zjavne chýba. Herečka najprv zaujala našu pozornosť v spoločnosti Netflix Oranžová je nová čierna, kde hrala väzňa, ktorej najviac identifikovateľnou ochrannou známkou bolo čierne čierne tetovanie, ktoré sa roztrhalo na prednej strane krku. Bez atramentu (a ozbrojení rozkošnými vlkolakmi) sme mohli nasmerovať našu pozornosť na novú rolu Brewer v televíznom seriáli Hemlock Grove, rozhovor o jej spomienkach na prácu oranžový– a samozrejme hovoriť o kráse, chlapcoch a móde. Tu je výňatok z našej rozhovoru:

Takže sa musíme spýtať na vaše tetovanie Oranžová je nová čierna. Ako dlho trvá, kým sa denne pridáte? Makeupový umelca by dal papier dole, pridať vodu a potom odlupovať tetovanie. Bolo super jednoduché! Spomínam si, že sa najprv snažila rozhodnúť, kam ju umiestniť, a potom ju zdvihla na krk a povedala: “To je ono!”

A kukurica riadkov?Úžasná žena menom Mama D mi s nimi pomohla – každý deň trvalo asi 20 minút. Zobral by som ich pri filmovaní a moje vlasy by boli úplne pokrčené a vlnité.

Tam je tá scéna v Orange, kde Uzo Aduba charakter, Crazy Eyes, dokonale recituje Shakespeare. Je pravda, že mnohí z vašich bývalých členov boli klasicky vyškolení?Áno, je to šialenstvo! Všetci vždy vtiahli vtipy – ale potom si uvedomíte, že sú klasicky vyškolení a len by si pomysleli: “Kto ste ?!” Boli tam nejaké skutočne neuveriteľné transformácie, ktoré sa stali na sade. Študoval som Shakespeara na americkej hudobnej a dramatickej akadémii v New Yorku a oranžový bola moja prvá prehliadka vôbec pre televíziu alebo film.

Vaša postava, Trisha, zomiera na konci sezóny jedna. Ako ste zistili, že ste boli odpísaní? Bol si naštvaný?Trisha mal byť len v dvoch alebo troch epizódach, takže som sa v skutočnosti cítil vďačný, že mi napísali do sezóny až do epizódy 10! Počas epizódy 8 som dostal veľmi dlhú emailovú správu s troma stránkami, ktorá sa ospravedlnila a povedala mi, že musím ísť – to bolo všetko súčasťou sprisahania. Bol som naštvaný, ale pochopil som a otvoril dvere pre moje ďalšie veľké vystúpenie.

Tweet Tip

“Vybral by som ich a moje vlasy by boli úplne pokrčené,” uviedla Maddie Brewerová na ňom @ OITNB cornrows.

Tweet Toto!

Áno, sezóna 2 z Hemlock Grove! Povedzte nám o tom.Natáčanie v Toronte zabalené pred dvoma týždňami a show je veľmi prepojené s nadprirodzenými prvkami – veľmi odlišné od oranžový. Môj zoznam konkurzov po oranžový vyšli boli takmer všetci závislí od drogových závislostí – tak táto príležitosť bola upokojujúca.  bolehlav je tak inteligentne napísaný a brilantne spojený. Každý detail v show je z nejakého dôvodu a fascinuje ma.

Aké to bolo ako skákať do sezóny 2 a dostať sa do práce s hercami Landonom Liboironom a Billom Skarsgardom?Prišiel som a sú tu dvaja nádherní chlapci! Pre spoločnosť Orange som bol vždy zakrytý v mojom kombinéze a topánkach s hmotnosťou 50 libier – povedzme, že to bol veľmi odlišný zážitok.

Baví vás obliekanie sa za udalosti a červený koberec? Určite sa snažím vzdelávať sa! Pokiaľ ide o módu, nikdy som nosiť make-up a vždy sa držať čierneho oblečenia. Bol som pre mňa štýlový a rýchlo si uvedomujem, že styling je skutočný talent. Nikdy by som neposlúžil každý jeden z týchto kusov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 83 =

map