Madewell Denim Forever Tour Vám odplatí za recykláciu starých džínsov

Ak potrebujete trochu podnetu na vyčistenie vašej skrine, Madewell je tu s riešením: Milovaná denimová značka práve spustila Denim Forever Tour, ktorá vám odmeňuje jedlo, nápoje, hudbu a (hlavne) zľavy na recykláciu vášho staré džínsy.

Prehliadka, ktorá je súčasťou dennodenného denného programu Madewell, začína 13. augusta v meste Portland, Oregon, kombinujúca recykláciu denimu, prispôsobenie džínsov a hudbu indie-pop kapely Freedom Fry na každej zastávke na ceste. Značka je spojená s Blue Jeans Go Green, ktorá premieňa starú denim na izoláciu bývania a odmeňuje zákazníkov z recyklácie žien 20 dolárov z nového páru džínsov Madewell a opakovane použiteľného plátna tote (zatiaľ čo zásoby vydržia).

denim denne 16 z 24 / vykopávame naše denné prehliadky navždy, cestovanie z pacifického severozápadu do nového Anglicka na vinobranie-stretáva-moderné extravaganza. spojte sa s nami pre recykláciu džínsov s našimi priateľmi z #bluejeansgogreen, vlastné reťazové stehové výšivky od @ftlonesome, živá hudba c / o indie-pop band @ freedomfrymusic a niektoré IRL visí. (získajte všetky podrobnosti a rsvp, odkaz v bio) #denimmadewell #denimeveryday

Fotografie zverejnenej spoločnosťou Madewell (@ madewell1937)

Spolu s touto neuveriteľnou ponukou ponúka Denim Forever Tour reťazové šitie Ft. Osamelý a pin pin s exkluzívnym zdobením Pintrill. Ak chcete udržať večierok, jedlá a nápoje budú poskytované Union Wine, High Brew Coffee a miestne reštaurácie. Freedom Fry sa bude konať každú sobotu turné o 17:00.

Po turné v Portlande pokračuje 13-dňové turné v Seattli, Boulderi, Chicagu, Philadelphii a Bostone. Pozrite si Madewell.com pre úplný zoznam dátumov a pre RSVP pre denimovú extravaganciu. Ak neprídu do mesta blízko vás, nebojte sa: Priveďte svoje staré džínsy do každého obchodného domu Madewell, celoročne a dostanete odmenu za 20 dolárov z vášho ďalšieho páru.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 62

map