Madonna je dcéra Mercy spieva svoje malé srdce v novom Instagram Video

K dispozícii je umelec, ktorý kradne ukážku kŕmenia Instagram od Madony – a to nie je kto si myslíte! 10-ročná dcéra Madony Mercy Jamesová odcudzila reflektor dnes ráno, keď jej Matka Material Girl postúpila video z jej opasu z Roth B’s “Lost Boy” vedľa dcéry Debi Mazarovej, Giulia.

Hrdý matka štyroch ukázala svoju podporu s týmto nadšeným nadpisom: “Súťaž! : Radosť: : Rowboat_tone1: : Mikrofón: : Motorový čln: : Amor: : Amor: : Amor:. Mercy James a Giulia EXPRESS THEMSELVES! : Delfín: : Delfín: : Delfín: : Blowfish: : Ryby: :tropická ryba: : Delfín: : Delfín: : Delfín: : Ryby: :tropická ryba: : Delfín:@debimazar “

Súťaž! ����������������. Milosť James a Giulia EXPRESS THEMSELVES! ������������������������ @ debimazar

Video uverejnené Madonou (@madonna) dňa

Zdá sa, že Mercy sa teší, lebo ona a Giulia (oblečené v zodpovedajúcich záchranných vestách) sa dostanú do drážky na večernej plavbe loďou. Ten desaťročný sa odboje od svojej matky, kráľovnej popu, a pridáva k svojmu predstaveniu vážne pizzazz, vrátane tvorivej choreografie a dramatických výrazov tváre.

SPRÁVA: Madonna zjednotí všetky štyri svoje deti na výlet v Keni

Na obzore vidíme skvelé veci pre chránenú dcéru Madony. Vyzerá to, že Mercy môže vyrastať ako trojnásobná hrozba, ako jej slávna mama!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map