Madonna prijíma cenu Billboard Woman of the Year s mocným prejavom

V skutočnej madonskej móde, speváčka nezmiešala slová, keď sa dostala na pódium, aby prijala ocenenie Billboard za ženu roka v piatok.

Popová ikona poskytla odvážny a silný prejav o niektorých veciach, ktoré prekonala, a problémy, s ktorými sa stále zaoberá. “Stál som pred tebou ako rohož. Aha, myslím, ako ženská bavička,” začala plagátové tabule. “Ďakujem za uznanie mojej schopnosti pokračovať v kariére 34 rokov tvárou v tvár očividnému sexizmu a misogyniu a neustálemu šikanovaniu a neúprosnému zneužívaniu.”

Pokračovala a bola ešte upokojnejšia, keď hovorila o svojich životných skúsenostiach ako o teenageroch, keď sa prvýkrát presťahovala do New Yorku. “Ľudia na celom svete zomierali na AIDS. Nebolo to bezpečné byť homosexuálom, nebolo to v pohode byť spojená s gay komunitou,” spomenula si. “Bol to rok 1979 a New York bol veľmi strašidelné miesto.V prvom roku som bol držaný na střelnici, znásilňoval som na streche s nožom kopať do môjho krku a ja som mal môj byt zlomený do a okradnutý toľkokrát som sa zastavil zamknúť V nasledujúcich rokoch som stratil takmer každého priateľa, ktorý som mal AIDS alebo drog alebo výstrelov. “

Hudobná hviezda povedala zo všetkých týchto bojov, ktoré sa dozvedela: “V živote nie je žiadna skutočná bezpečnosť okrem sebaurčenia”.

Pokračovala v rozprávaní o tom, ako sa pozrela na Davida Bowieho, ako sa cítila ako “najobľúbenejšia osoba na planéte”, zatiaľ čo bola ženatá so Seanom Pennom, a odrážala to, ako toľko skvelých umelcov ako Bowie, zomreli.

“Myslím, že najkontroverznejšia vec, akú som kedy urobil, je držať sa okolo,” povedala. “Michael je pryč, Tupac je preč, princ je preč, Whitney je preč, Amy Winehouse je preč, David Bowie je preč, ale stále stojím, som jeden z tých šťastných a každý deň počítať svoje požehnanie. “

Pokračovala a uzavrela svoj prejav s posolstvom o posilnení postavenia žien. “To, čo by som dnes rád povedala všetkým ženám, je toto: Ženy sú tak utláčané tak dlho, že veria tomu, čo o nich majú ľudia povedať,” povedala. “Veria, že musia podporiť muža, aby túto prácu urobil, a sú tu aj veľmi dobrí ľudia, ktorí stojí za to podporiť, ale nie preto, že sú to ľudia – pretože sú hodní.”

“Ako ženy, musíme začať oceňovať našu vlastnú hodnotu a navzájom stojíme. Hľadajte silné ženy, aby sa spriatelili, aby sa s nimi spojili, aby sa učili, spolupracovali, inšpirovali, podporovali a osviežovali.

Madonna stál vysoký v žltej farbe na zákazku s viacfarebným tigrom hodvábnym žakárovým oblekom s kvetinovými náplasťami, vyšívanou kotvou a vyšitým “Euterpe” na chrbte, dokončiac jej vzhľad s párom čiernych kožených podpätkov a Jacob & Co a NOL Jewelers bejeweled krúžky.

SÚVISIACE: Tu je dôvod, prečo bola Madonna menovaná Billboard žena roka

Ďalej povedala fanúšikom, čo to znamená, zdieľanie fotografie zadnej časti sakáča na Instagram spolu s titulkom “Ďakujem vám Gucci za krásny oblek!” V gréčtine hovorí: “Bohyňa hudby, ktorá prináša JOY!”

Ďakujem vám Gucci za krásny oblek! �� v gréčtine hovorí: Bohyňa hudby, ktorá prináša JOY! ��������������������

Fotografie zverejnenej Madonou (@madonna) dňa

Ďakovala tiež Billboard za cenu, ktorá píše: “Ďakujem BillBoard za to, že ma ctí! Bolo dobré povedať moju myseľ!

Ďakujem BillBoard za to, že ma ctí! ���� bolo dobré hovoriť moju myseľ! ������ ����������������������������

Fotografie zverejnenej Madonou (@madonna) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 7 =

map