Madonna Son David dokazuje, že láska spieva v rodine

Vyzerá to, že najmladší syn Madonovej môže nasledovať vo svojich hudobných krokoch. Vo videu Instagram popová ikona zdieľaná s fanúšikmi v pondelok, David, 11, mohol byť videný predviedol svoje spevácke zručnosti, keď si obetal Journey je “Do not Stop Believin”.

David, ktorý šiel bez trička na svoj debut, začal používať svoje klavírne hry jedného z jeho priateľov, aby sa jeho vystúpenie dostalo do výšky. Ako však David pokračoval v spievaní svojho srdca, jeho priateľ sa trochu unavil zo svojho kola a prestal hrať. “Zvyšok neviem,” povedal a David mu ukázal, aby pokračoval ďalej.

Cieľ priateľstva časť 2 ………….. dokonca aj priatelia potrebujú vedieť, kedy sa im dať odpočinok

Video uverejnené Madonou (@madonna) dňa

“Priateľské ciele časť 2 ………….. dokonca aj priatelia potrebujú vedieť, kedy si to odpočinúť,” Madonna si žartovne popísala klip, pridávajúc plač sa smiechom emojis.

SPRIEVODCA: Madonna je 10-rok-starý syn David štrajkuje jeho najlepšie Vogue Pose

V prvej časti svojho postu priateľstva, David môže byť videný oblečený v košeli Nike a mať ďalšie jam session s jeho priateľ, ako hrá na gitaru. “Ciele priateľstva! ……….. Play Soccer …… Urobte domácu úlohu …….. Urobte hudbu,” spýtala sa.

Ciele priateľstva ……….. Play Soccer …… Do domácej práce …….. Make Music ⚽️��������

Fotografie zverejnenej Madonou (@madonna) dňa

Kým sme čakali na tieto dva začať svoju vlastnú kapelu, Madonna už ukázala, že David má úplne módny zmysel, okrem svojej lásky k hudbe. “David dáva FASHUN,” napísala spolu s fotografiou, ktorá mu zasiahla pózu v hornom klobúku a koženom plášti.

David dáva FASHUN ………… ������⚽️❣

Fotografie zverejnenej Madonou (@madonna) dňa

Je jasné, že toto dieťa je pripravené na rockové hviezdy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map