Magický výrobok, ktorý udržuje váš make-up na mieste po dobu 14 hodín

Toto leto sme sa snažili nájsť najlepšie produkty, aby sme zabránili zhoršeniu make-upu. S ohľadom na tento cieľ sme na test vykonali Urban Decay All Saver Setting Spray ($ 30; sephora.com). Mlha tvrdí, že udržuje celú tvár make-up na svojom mieste po dobu 14 hodín, zatiaľ čo aj chladenie a osvieženie tváre. Ale bolo to naozaj až do práce? Pokračuj v čítaní.

Pondelok 20. júla

9:00: S mojimi vlasmi a mojím podkladom, korektorom, červenaním a vložkou všetko na mieste som sa chystal odísť za svoj ranný dochádzanie do V štýle kancelárií v New Yorku. Predtým, ako som vychádzal z dverí, chytil som sprej, držal som ho asi desať centimetrov od tváre, zatvoril oči a dal mu niekoľko čerpadiel. Namiesto toho, aby som sa cítil, ako by som práve vyčistil svoju tvár vo vode, ako som očakával, svetlá, vzdušná hmla bola okamžite osviežujúca a dala moju pokožku žiarivú povrchovú úpravu. Po príchode do kancelárie som urobil rýchlu zrkadlovú kontrolu na svojom stole a všetko stále vyzeralo svieže.

1 hod.: Zmäkčujúce teplo vždy mení môj make-up na lepkavú situáciu. Ak chcete zistiť, či výrobok pretrvával počas prvých štyroch hodín, vpravil som sa do dámskej izby tesne predtým, ako som chytil obed. Nevidia sa záhyby ani škvrny.

SÚVISIACE: Hľa, make-up, ktorý skutočne funguje v letnej tepelnej vlne

6.00 hod .: Najšťastnejšia hodina prišla a predtým, než som šla zachytiť koktaily s priateľkou, vytiahol som svoj kompakt, aby som urobil rúž na dotyk. Držal som si nastavovací sprej v taške, len pre prípad, ale prekvapujúco, po dlhom pracovnom dni som to ani nepotreboval. Pred opätovným ohrevom som však urobil ďalší rýchly spritz, aby som mohol urobiť dobré opatrenia.

11:00: 14. hodina sa blížila tesne predtým, než som začala svoju nočnú rutinu starostlivosti o pokožku. Vždy som bojoval so suchou pokožkou, čo zvyčajne vedie k tomu, že môj konceler sa do konca dňa usadil do záhybov pod očami. Ale keď som sa pozrel do zrkadla, pokožka bola hladká. A moje mačacie oči? Minimálne vyblednutie. Môj verdikt: Toto nastavenie sprej je letný hráčový menič.

Súvisiace video: Prečo toto V štýle Editor je obsednutý s kontúrou a zvýrazňovačom značky Lancome

FOTOGRAFIE: Povedzte zbohom na mastnú pokožku s najlepšími stieracími papiermi na trhu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map