Maisie Williams a Sophie Turner Len vytiahli z najlepšej hry Thrones Face Swap ever

Odvážime sa povedať, že je to jeden z najlepších swapov zatiaľ?

Keď fanúšik požiadal Maisie Williams o príspevok na Twitteru vo štvrtok Hra o tróny hviezda dala jej cestu viac ako ona vyjednávala, odpovedala s epickou snap sama seba a bestie / co-hviezda Sophie Turner tvár swapping na Snapchat.

Akoby sa pozerali na mora bielych chodcov, sestry Starkovej na obrazovke dávajú najlepšie vystrašené tváre v strele s Williamsovou tvárou na Turnerovom tele a naopak. Keď sa fotografia objavila, GOT fanúšikovia sa stali divokými, s výšivkami, ktoré nazývali duo “legendy” a hádzali memy, aby zachytili svoju plnú radosť z toho, čo sa stalo (čo je ťažké prestať pozerať).

SÚVISIACA: Sophie Turnerová hra Thrones odhaľuje skutočný dôvod ona a Maisie Williams Got Matching Tetovanie

Toto je práve posledná doba, kedy Turner a Williams vytiahli nezabudnuteľnú kaskadérku spolu. Duo, ktoré sa rozlúčilo s HBO, nedávno získalo zodpovedajúce tetovanie, inkvizovanie “07.08.09” na svojich rukách, aby si pripomenuli dátum, keď obaja pristáli na svojich rolách ako Arya (Williams) a Sansa (Turner) Stark.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − 57 =

map