Maisie Williamsová o tom, že stratila dôveru počas hry trónov (a získala ju späť)

Nie je žiadnym tajomstvom, že proces vývinu môže byť ťažký. (Puberty nie je žiadny vtip!) Teraz si predstavte, prechádzať to v očiach verejnosti.

Hra o tróny hviezda Maisie Williamsová zažila prvú ruku, keď vyrastala pred očami počas šiestich sezón populárnej série ako feťáka Arya Starková. Hral v úlohe, keď mala len 12 rokov, mladá herečka sa nedávno otvorila o vzostupoch a zlyhaníach prevzatia takej obrovskej úlohy v mladom veku.

“Vo veku 12 rokov som bola nebojácna a nestarala sa, takže som si to užila,” hovorí Williams v rozhovore The Sunday Times. “Ale potom, ako každá sezóna prešla, vznikol tlak a stal sa trochu deštruktívnym.”

Z jej dospievajúcich rokov vo veku 20 rokov sa Williams dostáva do siedmej sezóny celosvetovo uznávanej show. A s každým rokom zažila “dôveru”, ktorá “prišla s pubertou”. Ona hovorí: “Všetko to trochu zmizlo a ja som stratil dôveru a teraz sa mi to pomaly začína dostať späť.” Aj keď žije Arya vo fiktívnom svete, existujú paralely medzi cestou postavy v posledných šiestich ročných obdobiach a tým, čo Williams zažil v reálnom živote.

Prejdite si kópiu časopisu Sunday Times Style za pár záberov (a slov z) vašich skutočne ������

Príspevok zdieľaná Maisie Williamsovou (@maisie_williams)

Herečka tiež vysvetľovala čudnosť natáčania počas svojich prvých dvoch rokov na show. Povedala doba, “Mám čas môjho života, ale pozerám sa späť a myslím, že som nebol veľmi šťastný, pretože som nemal veľa priateľov, som odchádzal z školy a pracujem veľa a bolo to zvláštne obdobie.”

SÚVISIACE: Bude to Hra o tróny Stretnutie na Carpool Karaoke

SÚVISIACE VIDEO: Zima sa nepríde: Letné štýl tipy od Sophie Turner (a Sansa Stark)

 

GOT cast členovia ju varovali, že jej život bude podliehať niektorým dôležitým zmenám, ale Williams to vôbec nebol nadšený. “Bol som rád, že nechcem, aby sa to zmenilo, celkom si užívam môj život,” potvrdila. Takže si zachovala normálnosť svojho života tým, že sa v nedeľu vrátila domov čo najčastejšie a kúpila si byt blízko svojej matky.

�� môj chlapec lízatko ��

Príspevok zdieľaná Maisie Williamsovou (@maisie_williams)

Hra trónov nová sezóna je menej ako jeden týždeň, ale Williams má oveľa viac, než len to. Začala natáčať nové X Men film Nové mutanty čoskoro, takže mladá žena je zaneprázdnená. Z jej rastu povedala herečka: “Rovnako ako nové pracovné miesta a tento výstrel, tak sa stávam ženou.”

SÚVISIACE: Maisie Williams uverejnil tento klenot za narodeniny Sophie Turnerovej

O tejto jasnej hviezde máme oveľa viac a nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, čo robí ďalej!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − 85 =

map