Maisie Williamsova priateľka sprisahala svoj make-up pre červený koberec

Niekoľko párov je rovnako rozkošné ako Maisie Williams a jej priateľ Ollie Jackson. Ale ich roztomilosť sila dosiahli svoj štvrtok vo štvrtok v noci, keď duo urobilo svoj posledný vzhľad červených kobercov na londýnskych Q Awards. Ako sa ukáže, Jackson pomohol Hra o tróny hviezda s jej krásou pohľad na večer.

Williams zdieľa na Instagram, ako jej bába zmiešala make-up na svojom tele. “Hair by @steghenbeaver.Moderný make-up zmiešaný s @oliverwjackson sám,” Williams tituloval jeho bočný profil fotografie na červenom koberci. Bravo, Ollie!

Vlasy podľa @stephenbeaver Makeup zmiešaný podľa @oliverwjackson sám ��

Príspevok zdieľaná Maisie Williamsovou (@maisie_williams)

Herečka tiež odhalila, že urobila zvyšok svojej krásy vyzerajúca sólo a ona ju absolútne zahnala. Jej dymové ružové oči, oranžová koža a ružový lesk na pery boli na mieste.

MAKEUP ME ME ����������

Príspevok zdieľaná Maisie Williamsovou (@maisie_williams)

Duo vyzeralo tak zamilovane a bolo to aj turné de force v štýle oddelenia. Williams si vybral pruhované vrchné a vysoko pásové nohavice Kenzo, zatiaľ čo Jackson bol dapper v odborne prispôsobenom čiernom obleku s bodkovaným športovým kabátom.

TK
Dave J Hogan / Getty

TÝMTO: Maisie Williams a jej priateľ napokon urobili svoj debut s červenými kobercami

Jackson urobil svoj prvý vzhľad s červeným kobercom len v lete s Hra o tróny Sezóna 7 premiéra. Ale je jasné, že už je profesionálom. V budúcnosti vidíme pár krásnych vlogov …

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map